Skocz do zawartości

Pytanie - Kick za brak slota


KempeK

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Proszę mi wskazać pkt. w regulaminie, który mówi o tym, że można dostać kicka, za to iż nie ma się wykupionego slota?

Pograłem kilka minuty po czym otrzymałem inf. "Kicked :"Rezerwacja slota /sklepsms"

To chyba trochę nie w porządku, że ktoś próbuje się dostać na serwer przez kilka minut, po czym jak się uda to dostaje kicka, bo ktoś z wykupionym kontem czeka na slot?

Jeżeli takowy pkt w regulaminie się znajduje to przepraszam, ale go nie zauważyłem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

jest tak wiele graczy  a sotow 32 kto ma rezerwacje slota ma pierszenstwo i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasna rzecz .Osoba ktora placi za korzystanie gry ma pierszenstwo jak pisze luzik . Tym bardziej ze serwer wyrzuca najmniej aktywna osobe czyli w tym przypadku ciebie .Zawse mozna odmowic piwka i kupic slota , przy okazji wspomozesz siec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyjaśnione wszystko, jeśli posiadasz jeszcze jakieś niepewności zapraszam na PW a temat zamykam. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na Pytanie - Kick za brak slota
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.