Skocz do zawartości

SKARGA NA ADMINA Smile


VerKiz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: VerKiz

Godzina, data zdarzenia: 22.12.2016

Mapa: Coś z De Dust [ Dokładnie nie pamiętam ]

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Admin Smile oraz Gracz Trupex

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:Nie mogę go uzyskać ponieważ mam bana [ Na 1 godz]

Opis sytuacji: Jesteśmy na mapie De_dust2 i jest głosowanie na zmianę mapy 11 głosów na inny de_dust no i 11 letni chłopak [TRUPEX] odzywa sięi mówi "O boże same dzieci dasta tu grają "
Napisałem skoro kurwa dzieciak jestem chodź na ts lub skype obraził mnie kolejny raz mapa się zmieniła i jakieś dziecko płacze że team nie ogarnia dosłownie płacze Napisałem na say do admina potem na u@ żeby kurwa zrobił coś z tymi dziećmi bo płaczą na voic admin nie odpowiada [ w tym czasie nie żyłem bo dedłem na początku rundy ;/ ] i raptownie w kolejnej rundzie kilka sekund po rozpoczęciu dostaje bana przyznam się obraziłem go po tym gdy on nazwał mnie dziciakiem on ma 11 lat ja 17 i ktoś taki nazywa mnie dzieckiem -.- .
Powód camping
Server # 379
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Smile : ) .
[AMXBans] Pozostalo ci 47 minut i 13 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : VerKiz
[AMXBans] Powod : ' Camping '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ Cs-LUZownia.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 1651205880 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 83.21.36.13 '
[AMXBans] ======================================

Dowody, świadkowie zdarzenia: Gracze na serwerze tylko ;/

Edytowane przez VerKiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście jesteś bardzo dorosły i masz dojrzałe podejście do graczy. Nie możemy zabronić nikomu grać czy ma 11 czy 99 lat :D Prosiłbym o wypowiedź drugiej strony, zobaczymy co sam SMILE ma do powiedzenia. (Proszę nie spamować i czekać) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Donator

Szczerze wypowiedz nie trzyma się kupy do powodu bana :> . A z tego co wiem Admin Smile :) za mikrofon przez który mówią osoby bez mutacji mutuje komenda AMX_MUTE a więc , jeżeli przeszkadzają ci osoby beż mutacji zgłaszaj na u@. Co do powodu bana musi się wypowiedzieć na ten temat Smile . A skarga według mnie bez sensu ponieważ, czas jej jest tylko jedną godzinę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to byl moj blad powod mial byc kultura
tu ss : [url]http://www109.zippyshare.com/v/6yUURRuz/file.html[/url]
ciesz sie ze tylko na 1h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Snickers tu nie chodzi o zabranianie grania graczom młodszy tu chodzi o to że ja nie pozwolę żeby jakiś chołopak młodszy o 6 lat obrażał mnie od dzieciaków ;/ a poza tym płacze że jego team nie ogarnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smile ile można pisać normalnie jak cie kurwa nikt nie słucha a se grasz widzę że piszesz coś o vipach pisze do ciebie na U@ i na say i ty nawet nie odpowiesz bo po chuj jak ci się nie chce i czy za wulgaryzmy nie powinno być upomnienia coś typu "na serwerze obowiązuje kultura " nie zastosował bym się i w tedy ban 1 h

Edytowane przez VerKiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosząc się do ss'a to gracz o nicku Trupex czy coś takiego starał się zastaszyć że mi wjedzie na chate xd 11 latek :D to mnie rozbawiło jak i zdenerwowało xd i tak napisałem to z ss'a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to ten 11 latek ocenił Cie wrecz idealnie... Zachowanie godne cytowanego dzieciaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.