Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Skarga na Administrację


Tarzan Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:  "  TwUJ Stary Deaglem " oraz  "kaszanka"

Godzina, data zdarzenia: 17;00 -  01.11.2019r.

Mapa: cs_office

Server: [CS 1.6] [4FUN]

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Admin: Kryształowyy

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: STEAM_0:1:43432770

 

Opis sytuacji:

 Na wstępie chciałbym powiedzieć, że temat oraz post nie jest prośbą o żadne unbany, jest to jedynie chęć obnażenia sytuacji panującej na serwerze przed  innymi  graczami, resztą administracji,  oraz właścicielem sieci , a raczej nieudolności administratora niestosującego się do własnego regulaminu, nadużywającego swoich uprawnień jak przypuszczam w celach dowartościowania własnej osoby lub sprawienia sobie przyjemności płynącej z kickowania / banowania graczy, rozwiązywania swoich prywatnych sporów na serwerze oraz nie posiadającego elementarnej wiedzy na tematy dotyczące mechaniki gry i pewnych procesów z nią związanych, o kulturze osobistej nie wspomnę.

 

Na server zostałem zaproszony kilkakrotnie poprzez znajome mi osoby, nie będę wymieniał ich nazw ponieważ uważam, że mogą stać się ofiarami kolejnych nadużyć tego człowieka związanych z zemstą na mojej osobie za ten post oraz temat.

Wczoraj o godzinie 16:53 dnia 01.11.2019r zostałem zaproszony ponownie, wszedłem na serwer [CS 1.6] [4FUN], pod nickiem "TwUJ Stary Deaglem" (nazwa jest nazwą głupią,satyryczną co sugeruje już słowo twuj przez u otwarte, nazwa była używana do kręcenia humorystycznego filmiku na innym serwerze, zapomniałem ją zmienić,jej poprawność jest umowna i może być postrzegana w różny sposób. Ja osobiście nie widzę w niej niczego naruszającego pkt 3.3 regulaminu serwera 4 fun, który pozwolę sobie tu przytoczyć 3.3. Nick gracza nie może zawierać wulgaryzmów, treści religijnych, rasistowskich, seksualnych oraz innych uznanych za niewłaściwe.)

Zostałem wezwany do zmiany nicku, co wzbudziło moje podejrzenia, natomiast zgodziłem się to wykonać, nick zmieniłem natychmiastowo po wezwaniu do tego na nick "kaszanka" ( byłem głodny i tylko to przyszło mi na myśl).

Otrzymałem niesłusznego kicka ponieważ nick był już zmieniony, a żeby tego dopełnić trzeba poczekać do końca rundy. Nie zostało mi to umożliwione, uważam że kick był dany tylko po to żeby sobie kicknąć i się dowartościować  lub jest wynikiem nieudolności administratora, który wymaga ode mnie rzeczy niemożliwych, nie dając mi na to czasu, nie znając przebiegu procesów towarzyszących zmianie nazwy w grze . Innymi słowy spełniając jego wezwanie dostałem kicka za free. (Bezsens)

W tym momencie wiedziałem już, że jest to albo nieudolność albo celowość, gość nie wie czego chce, wzywa do zmiany nicku, ja go zmieniam i dostaje kicka bezsens.

Tu pojawia się moje pytanie, czy celem tego człowieka było to abym zmienił nick ??? czy to aby mnie kicknąć ???, jak dla mnie to drugie ...

Wróciłem na server i napisałem mu, że jest bałwanem czego nie neguję, oraz uświadomiłem mu co zrobił, postanowił być nieomylnym( oczywiście może to być brane pod uwagę jako obraźliwe, lecz na pewno nie stawiałbym tego na równi z ciężkim wyzywaniem, za które jest tydzień bana i językiem jaki reprezentuje przytoczony tu administrator. Jestem w stanie zgodzić się natomiast że jakiś tam mały banik mógł za to wpaść na moje konto godzina lub dzień. "

 

[EvoVIP] *DEAD* kaszanka : gratuluje ci balwanie kickowanie mnie za nick, ktory cie nie obrazal "

 [EvoVIP] kaszanka : pomimo tego ze balwanie zmienia sie od nastepnej rundy i fizycznie nie moglem tego balwanie zrobic.

 

Tu dochodzimy powoli do sedna tematu, administrator się nakręcił  zaczął rzucać kurwami , przy 30 osobach na serwerze mimo, że jednak nie użyłem żadnego podkreślam żadnego wulgaryzmu, jest to tragiczna antyreklama.

Wiedziałem że rozmowa jest już sprowadzona poziomu, w którym  pomijając bezinteresowne zagadnienia niezwykłego poszanowania, odpowiednio byłem gotów odważyć się stwierdzić, że postrzeganie mojego sposobu myślenia nie dopuszczało mnie do dalszej dyskusji z tym osobnikiem, lecz jednak postanowiłem się odezwać ze względu na to iż sprowokował mnie język tego osobnika.

 

[EvoVIP] *DEAD* kaszanka : jeszcze kurwami rzuca no administracja na calego ,

[EvoVIP] *DEAD* kaszanka :  w domu tez sie tak odzywasz do mamy?,

[EvoVIP] *DEAD* kaszanka : ponoc kulture sie z domu wynosi "

 

[AMXBans] Banned by Admin: Kryształowyy

[AMXBans] You can complain about your ban @ http://www.Cs-LUZOWnia.pl

[AMXBans] Reason: 'TY Z DOMU TO JEJ NIE WYNIOSLES'

[AMXBans] Duration: '1 week'

 

 

 

Jeżeli bałwan jest prowokacyjny, to rzucanie kurwami na pewno też, w związku  z czym administrator również mnie prowokował czego wynikiem jest powyższy tekst, oczywiście nie był w stanie znieść tego że ktoś zwraca mu uwagę w taki czy inny sposób, nie zachował się stosownie do sytuacji, nie zachował zimnej krwi, przeklinał. Moim zdaniem nie nadaje się na administratora, skoro już takie coś wyprowadza go z równowagi i nie potrafi nad sobą panować.

Uważam że na pewno nie zachował się adekwatnie do pełnionej funkcji, oraz dał mi bana na tydzień, co jest moim zdaniem nadużyciem swojej władzy w celu odreagowania na mojej osobie za to że wytknąłem mu to jak się sam zachował, ponieważ jest to dużo dłuższy ban niż wynikający z regulaminu. Nie zamierzam prosić o żadne unbany, ani skrócenia kary, chciałbym jedynie aby administrator poniósł konsekwencje swoich zachowań adekwatne do tego co ja dostałem, jeśli za bałwana i napisanie czy się tak w domu do mamy odnosi jak do mnie? jest warte tydzień... Ile jest warte łamanie regulaminu?, rzucanie kurwami?, nadużywanie pełnionej funkcji poprzez załatwianie własnych sporów na serverze?, jak również prowokowanie, którego również się dopuścił?

 

Przytaczam regulamin administracji  tj. 2.4. Na serwerze obowiązuje całkowity zakaz bluzgania, obrażania, prowokowania, a także bezczelnego odzywania się do innych graczy.  2. Admin ma być miły, pomocny użytkownikom, a przede wszystkim pilnować porządku na serwerze. Musi On zachowywać się kulturalnie i być przykładem dla innych graczy.11. Admin powinien prowadzić rozmowy na odpowiednim poziomie, nie używać słów powszechnie uważanych za obelżywe i dążyć do wzajemnego szacunku pomiędzy graczami.3. Admina obowiązuje zakaz wykorzystywania przywilejów admina do celów własnych. Prywatne sprzeczki muszą być rozwiązywane poza "Murami Cs-Luzownia". 18. ADMIN JEST DLA GRACZA, A NIE DLA ZABAWY. 

 

Podsumowując uważam moje zachowanie za złe, i to że bałwan sprowadził moją rozmowę z tym człowiekiem na niższy poziom, jednak "kurwy" obniżyły go jeszcze bardziej. Moim zdaniem celem tego admina nie było działanie na rzecz serwera, a to żeby kogoś zkickowac lub  zbanować, ponieważ również zaczepiał, przeklinał,nadużywał swojej władzy, gdyby tak nie było to wytłumaczyłby mi w kulturalny sposób swoje racje. Takie zachowania  to straszna antyreklama, chciałbym aby sprawiedliwości stało się zadość, aby poniósł tego konsekwencje, Za nieprzestrzeganie regulaminu przez adminów, wyciągane będą konsekwencje przez opiekuna/j@/h@ (ostrzeżenie lub utrata funkcji). Ze względu na złamanie licznych punktów regulaminu wnioskuję o utratę funkcji tego administratora oraz bana, adekwatnego do tego co ja dostałem, oczywiście jestem w stanie wziąć moją karę na klatę, natomiast jeżeli ja dostałem taką a delikwent robił to samo to uważam, że on powinien również ją dostać, a już na pewno nie być administratorem zachowując się w ten sposób, dopatrzyłem się w jego zachowaniu większej liczby złamanych reguł i norm niż w moim. Nie potrafił nawet przyznać mi racji z tym, że nie dał mi czasu, nie potrafił przyznać racji że sam rzuca kurwami (uważam że to cecha osób zadufanych w sobie nie dopuszczających tego że ktoś też może mieć rację),  ja potrafię przyznać się do swoich błędów nie jestem nieomylny, opisałem sytuacje przyznając i uwieczniając w niej moją winę. Jestem pewien, że opisany osobnik będzie próbował zrzucić cała winę na mnie.

Dodam, że przez innych graczy zostałem przyjęty miło, przywitali się ze mną mimo, że nawet się nie znaliśmy, nie mieli żadnych negatywnych emocji skierowanych w moją stronę, ani w stronę nicku, ktoś tam się nawet uśmiechnął,  community było całkiem przyjazne i głównie to zmotywowało mnie aby opisać te sytuację, nie chciałbym żeby kolejne osoby były tak traktowane, prawdopodobnie nie będę tutaj już grywał ale życzę dobrze tej sieci, oraz temu serverowi, nie mam nic do was i niech się wam wiedzie.

Chciałbym również pozdrowić kobietę o nicku "Wredna" co mogłoby wskazywać na specyficzne zachowanie,lecz była bardzo sympatyczna, i mimo nicku wredna wykazywała dużo więcej atencji oraz kultury osobistej oraz normalności niż ww administrator.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

- za taki nick od razu kikujemy z adnotacja " zmień nick" aby gracz miał czas aby go zmienić.

- sam nick wiele mówi o graczu a obraza rodziny jest szczególnie piętnowana.

- zmiana na nick "kaszanką"prawdopodobnie nie była przypadkowa i nawiązywała do całej sytuacji.

- po wejściu obraza admina i jego rodziny jest nagradzana banem - nie tolerujemy tego

Podsumowując kick jak i ban jak najbardziej słuszny.

 

Co do przeklinania przez admina, zostanie on upomniany aby taka sytuacja ( jeżeli zaistniała ) nigdy więcej się nie powtórzyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.