Skocz do zawartości

Ban


eee

Rekomendowane odpowiedzi

Siema gram na serwie only dd2 admin dal mi przed chwilą bana bo podobno kierowalem jakies obrazliwe slowa w stronę BRONKA napisalem "jak dla mnie bronek to i tak jest zero bo sie odpala jak nikogo nie ma" cos w ten deseń, dostalem bana tutaj szczegóły.Wydaje mi się że ban jest totalnie bez sensu i prosze o ub.

Szczegóły bana Prześlij
Nick ee
SteamID STEAM_1:0:73173998
SteamCommunity ID 76561198106613724
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID
Powód Bana obraza + wczorajsza obraza
Wykonano 24.12.2016 - 09:49:19
Wygasa 25.12.2016 - 09:49:19 (23 Godzin(y) 54 Minut(y) pozostało)
Zbanowny przez Plumber (Plumber)
Zbanowany na [ONLY DD2]Cs-LUZownia.pl[ASYSTY/FREE VIP/GOLD&SUPER VIP] [4:17] (de_dust2)
Wszystkie wygasłe bany 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Hmm , nie jesteś jedyną osobą , która poleci za wczorajsze wyzwiska kierowane w jego stronę , spokojnie wszystko się zapisało na wasze nie szczęście :) . Ciesz się , że to tylko 1 dzień , a nie do końca roku . + napisałeś do mnie po banie to :
*DEAD* ee : ty idioto.. ale obraz
Więc na prawdę ciesz się , że to tylko jeden dzień

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz powiem ci ze dziecinne zachowanie wyrazilem swoją opinię na ten temat a jesli mialem leciec wczoraj to trza bylo mnie banowac wczoraj, dzis wyrazilem o nim opinie ze jest "zerem" a na pisalem do ciebie tak po banie bo jestes idiotą jak nie odróżniasz obrazy od wyrażenia opini, widzimy sie na dust2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.