Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Granaty


spizgany krystian

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Dodania punktu do regulaminu ,że granaty sa od 1:45 np albo blokada do jednego granatu
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Ponieważ irytuje mnie cos takiego ,że  idę galą dostaje 6granatów pod nogii i nic nie mogę zrobić i myślę ,że nie tylko mnie to denerwuje.
3. Link jeśli jest: -
4. Twój nick z gry: SpIzGaNy KrYsTiAn

Edytowane przez spizgany krystian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taką propozycję popieram, jestem od strony TT ide longa, nie wyjdę jeszcze anarchii, a tam boom, 3 osoby * 2 he = 6 he na głowę i tak co rundę, to jest akurat irytujące, zgodzę się z tobą Krystianie.

 

Jestem na TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, właśnie wczoraj gadaliśmy na ten temat z Krystianem i oczywiście popieram aby każdy miał Maks 1 he 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie raszujcie tyle i bedzie ok.. Od dawien dawna na serverze jest opcja 2he i dla mnie jest to spoko. Jedyne czego nie popieram i za co jest ban to dokupowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak ligaliero pisze spam he jest karalny a granaty rzucają po to żeby ktoś nie rashował/skracał co do tej pory nikt nie miał pretensji do tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może by zamienić z fleszami? 1he + 2flesze? samo to że w momencie gdy wszyscy na początku rundy rzucają (przykładowo) 4 osoby po 2 nejdy w anarchię i 4 osoby na środek  to przez pierwsze 30 sekund nie słychać na mapie kroków.. jak np będąc w TT wchodzę do górnego, to nie słyszę czy ktoś króci dolnego czy B (rzadko jest info od osób z awupami że skracają dolnego, lub ilu jest na B), a w momencie gdybym miał 2 flesze to miałbym możliwość rzucenia ich na obie strony, bądź zostawienia sobie 1 sztuki na dalszą rozgrywkę, bo  dla mnie flesze to dosyć istotne wyposażenie.. ale tak jak mówię, dla mnie :v 



                                                                                                                                                                                                          z wyrazami szacunku: KartoFelek 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granaty narazie zostają jak są, później z @Kyrche coś obmyślimy co do menu broni by każdy był zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.