Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Skarga na Admin: Kryształowyy


Tarzan Boy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja piszę już o zdarzeniu z forum z dnia wczorajszego, sprawa z servera jest już dla mnie zamknięta, jest to nowy wybryk tego jegomościa. W związku z tym pokusiłem się o nowy temat, gdyż to kolejna sytuacja.

 

Nick podczas gry:  (forum) Tarzan Boy

Godzina, data zdarzenia: około 01;05 dnia 05.11.2019r.

Mapa: forum temat

Server: [CS 1.6] [4FUN]

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Admin: Kryształowyy

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: STEAM_0:1:43432770

 

Kryształowyy dalej mnie zaczepia oraz prowokuje, tym razem pokusił się obrażać moją rodzinę, sugerować, że odbywają się tam akty przemocy.

 

Dowody:

1. "Najchetniej to bym ci wrzucił pocisk"                                                                            - to już jak dla mnie powinno dyskwalifikować administratora, który sam się przyznaje  do tego, że chce kogoś obrażać.

2." robię dupę z mordy"                                                                                                          - jestem człowiekiem mam twarz to mnie dość mocno obraża.

3. Mimo ostrzeżeń z sytuacji na serverze, gdy przeklinał, dalej przekleństwa, obrażanie, brak kultury nawet na forum, na które wchodzą setki jak nie tysiące osób dziennie.

4. " do tatusia w domu tez tak sie odzywasz ? :D pewnie nie bo by ci złamal  nosa  "  - obraza rodziny, próba ośmieszenia mnie wraz z współczłonkami, sugeruje, że mam przemoc w rodzinie.

5. Twierdzi, że ma ponad 18 lat i może przeklinać, ale nadal jest tu administratorem, który jak widać nawet nie zamierza stosować się do regulaminu i sam to potwierdza. Nie jest w stanie się nawet przyznać do tego, że go łamie tylko próbuje się usprawiedliwiać. To obrazuje w jaki sposób są postrzegani później inni administratorzy oraz sieć przez pryzmat tego człowieka, który nawet nie zdaje sobie sprawy z tego, że najbardziej tracą wszyscy dookoła.

 

Złamane punkty regulaminu, może w końcu ktoś coś z nim zrobi.

 

KOMUNIKACJA:

2.4. Zakaż obrażania/prowokowania innych graczy poprzez mikrofon i czat.  (forum czat)

REGULAMIN DLA ADMINA

2. Admin ma być miły, kulturalny, pomagać innym użytkownikom i również dawać im przykład.                   - (to ładny przykład)

4. Zakaz wykorzystywania przywilejów do celów własnych.                                                              -    (Wykożystywanie admina do obrażania," bo nic mi nie zrobia")

5. Prywatne sprzeczki z graczami/innymi adminami rozwiązujemy poza "murami CS-Luzowania".               - (obraza na forum)

17. Admin powinien prowadzić rozmowy na odpowiednim poziomie, nie obrażać pozostałych graczy, oraz dążyć do szacunku pomiędzy graczami.

(obrażanie rodziny, przekleństwa mimo wcześniejszych pouczeń, dałej to samo tylko gorzej, bo zaczął mi ubliżać i mojej rodzinie"      "robię dupę z mordy" , sugerowanie przemocy w rodzinie. Chciałbym też zaznaczyć, że obraza na forum jest na znacznie większą skalę niż byłaby na serverze, ponieważ na serverze jednoczesnie przebywa około 32 graczy, natomiast na forum wejdą setki/ tysiące ludzi.

 

Za nieprzestrzeganie regulaminu przez adminów, wyciągane będą konsekwencję, przez opiekuna/j@/h@.
Ostrzeżeniem słownym, bądź utratą admina.

 

Ostrzeżenie już było, liczę że administracja nie jest tu bezkarna.

 

 

Edytowane przez Tarzan Boy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tak, nie patrzyłem jeszcze na dowody ale z igły robisz widły i jeśli zobacze HLTV gdzie Ty będziesz winny poleci PERM za szukanie... Kryształowego znam już ponad rok i sprowokować się nie daje a BANA. Prowokujesz i to widać a co do słów na forum dostanie ostrzeżenie ale jeśli to TY na serwerze przegiąłeś zachowanie ... NAWET piszesz skarge za skargą co już udowadnia TWOJE zachowanie !! Temat blokuje do decyzji Opiekunów/H@ lub mojej w późniejszych godzinach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.