Skocz do zawartości

ban ? Skarga na admina za 10zł


Klapki Mojzesza

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Klapki Mojzesza aka Kalixo.!
Godzina, data zdarzenia: 14:07 24.12.2016
Mapa: de_dust only
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: Plumber
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Plumber
Opis sytuacji: [COLOR="#006400"]Od tego zacznijmy, obraziłem Cie ? że dałeś mi bana na 30 minut bez podstawy bo co bo powiedziałem prawde? Bo taka jest prawda że jesteś adminem chyba Tylko z przypadku tego serwa, nawet jeśli go stworzyłeś... Nawet wulgaryzmu na Cb nie użyłem chociaż mogłem Cie zbluzgać jak szma.... (użyję cenzury), Gościu lata ja siedzę wysoko na skrzyni po ciuchu tam wskoczyłem jakiś przypadkowy men mnie podsadził a ten wyskakuje jeb bania jeb bania sadzi kaski jak poje(...) zgłosiłem co moje zachowanie było normalne ? No chyba że macie inne zasady? :D A Ty nic dopiero jak napisałem przytocze słowo "dupa nie admin" to dopiero sie odezwałeś bo Ci coś powiedziałem a tak to mnie nie widzialeś jak zgłaszałem ... ? I skąd ja moge wiedzieć ze nie jesteś jego kolegą i nie pozwalasz mu jechać na dopałach ? Skąd moge wiedzieć że miał SS a może akurat teraz był odpalony i byś go złapał ? Byłem adminem na kilku serwach nie bede robił reklam... i zapamietaj jeśli pisze ktoś że może jednak jest odpalony i ma staty 80 na 2 to jest chyba nie normalne albo jest graczem kur... ligi światowej w CS 1.6.... że nie da sie normalnie pograć, to może jednak możesz mu zrobić ss jak Cie ktoś prosi, jeśli lubi ten serw to wyśle ss i wróci proste. I bez karnie bana mi prosze nie dawać bo może tak jak coś powiesz do kobiety nie tak to też powinna Ci w pysk sypnąć...[/COLOR]
Dowody, świadkowie zdarzenia: Można sprawdzić na Hltv o tej godzinnie kto był ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ban minął jak się plumber będzie chciał wypowiedzieć to to zrobi ja zamykam żeby nie było spamu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Plumber [4k].

Słuchaj gościu kolorowy . Macie problem do BRONKA , grozisz mi non top że napiszesz skargę .
Non top płaczecie o tego Bronka a Ty najwięcej .
Masz demko ? Proszę wrzuć obejrzę je , a nie ciągłe bezpodstawne oskarżenia
Po twojej wypowiedzi widać , jakim jesteś człowiekiem . Pogódź się w z tym że ktoś jest lepszy od Ciebie .
Dla niego wyzywanie go od czitów jest obrażą , po prostu obrażasz go gościu .
Po prostu na drugi raz patrz co piszesz , kogo oskarżasz i komu grozisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.