Skocz do zawartości

Kradziez


Boyka

Rekomendowane odpowiedzi

domyślam, że jest to serwer cs:go mod i tam też to przeniosę i dam Ci kawałek regulaminu serwera

Administracja nie wspiera wymian na serwerze Gry, co za tym idzie nie zwracamy utraconych Skinów / Kluczy / Skrzyń podczas wymiany.
Jeśli zostałeś oszukany możesz złożyć stosowną skargę w celu ukarania oszukującego gracza. KARĄ ZA OSZUSTWA JEST ZEROWANIE KONTA!

Także skinów nie odzyskasz jeżeli zostałeś oszukany, a co do kary gracza to zostawiam to Boziakowi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowiek miał szczęście dropnal karambita wymieniłem się za vulcana potem za asimova potem za fuel injector aż jaks cwaniaczek dostał skina i nie dał mi kluczy ! Nie możecie serio nic z tym zrobić !? Postraszyć banem żeby oddał dobrze wiecie jak ciężko tam klucz dropnac a jak już się dropniee to skrzynka jest pusta !! NIE WIEM JAK WY ALE JA BYM DODAL TAKIE COS JAK /ZAMIEN BO KTOS JET OSZUSTEM A WY NIE MOZECIE NIC Z TYM ZROBIC ! NIE POZDRAWIAM. PS NA 1 ZRZUCIE EKRANU JEST NAPISANE ZE DALEM MU SKINAA A TEN LAMUS OPUSCILL SERWER A JAKK WSZEDLL TO UDAWAL ZE NIC SIE NIE STAALO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspieramy wymian.
Na tym ss widać tylko że wyszedł z serwra.... NIE MA DATY!!! NIE MA WZORU!

W logach widać oddanie skina.

Konto RAK TEAM Mango zostało wyzerowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.