Skocz do zawartości

Prozpozycja


hf1Error

Rekomendowane odpowiedzi

1 propozycja jest taka żeby zrobić tak jak na only dd2 żeby graczy żywi słyszeli tylko żywych a gracze martwi słyszeli wszystkich nie wiem czy tylko mnie to wkurza jak niektórzy krzyczą zamienię klucz za skrzynkę itp.
2 propozycja jest taka żeby może zrobić tak że 3% na klucz normalnym zabiciem a 5% za zabicie HS(albo chociaż o trochę zwiększyć drop że skrzynek np 3% na klucz ale 50% na drop choć nie wiem ile teraz jest)
3 propozycja jest taka żeby dodać antyrash.Niektórzy raszują w każdej ale to w każdej rundzie np p90.
4 propozycja jest taka żeby dodać po zmianie mapy albo przed końcem głosowanie na nextmape
5 propozycja jest taka żeby informacje o nicku,randze,zabiciach itd. Było gdzieś na dole i w mniejszym formacie bo zasłania ekran (albo usunąć np nie potrzebne rzeczy np rekrutacja,konto)
Aaa i naprawić/pomoc i /komendy
/EDIT:I JESZCZE PRZY LOSOWYCH POJEDYNKU ZOSTAWIA TA BROŃ

Edytowane przez hf1Error
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie jest to potrzebne jak ci przeszkadza to wciskasz esp i PlayList (lewy dolny róg pod disconnect) i mutujesz ludzi.
2. Knopperss dał inna propozycje na pw mianowicie zwykły gracz za zabicie 3%, Vip 4%, S-Vip 5%. Tylko trzeba pisać do NWM_LUZ o tym.
3. Nie sądzę żeby się zgodzili na to ale dobrze że poruszyłeś ponownie ten temat.
4. Też dobra propozycja ale najlepiej byłoby usunąć tą mapę (aim_bright czy jakoś tak.)
5. Przydałoby się to bo czasem jak ktoś ma nick np (kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk) taki długi to zasłania nam jego nick pół ekranu.


DODAM OD SIEBIE ŻEBY DODAĆ KOMENDY /vip, /mute, nextmap, thetime, timeleft. Oraz naprawić obrazki w komendzie /operacje i podgląd bo nic się nie wyświetla tylko Titan.hltm i biały ekran

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3. Zamiast antyrashu fajne bby były mapki z wąskim przejsciem
5. tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[B]1. W tym popieram bialutkiego
2.Jak dla mnie jest dobrze bo jednak trzeba troche pograć żeby zdobyć ten kluczyk a nie wbija na serwer zabija z 15 graczy i ma 5 kluczyków.
3.Linia antyrushu by sie przydała
4.Jak najbardziej Za
5.Tak[/B]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.