Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Prośba o ocenę demka? : )


kreglas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Junior Admin

http://695313.node92.pukawka.pl/hltv-1912061536-de_inferno-1575642960-1575644340.zip

 

 

gracz: op2k1

czas: 16 minuta 35 sekunda

 

zabija przez smoki tak jakby ich nie bylo...

 

STEAM_0:1:23382144

IP 212.7.222.13

 

// jesli zle trafilem z forum to przepraszam : )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, akcja wygląda dość dziwnie, ale może widzi nicki graczy dlatego strzela, strzały ze skrzynki? Sam czasami tam siadam i strzelam bo zawsze ktoś się nawinie. To co zrobił na bananie ten skan i ten wybieg to bym walił SS już wtedy a nie bawił się w prośby z rozpiską HLTV :)

Za mało na bana, ale razi mnie wasze lenistwo, brak prób  zainteresowania się graczem i nagrania własnego demka skoro macie podejrzenia. 

Temat przegląda 2 strony użytkowników :D Ok 15  os i nikt nie raczył sprawdzić, napisać czegokolwiek, jakichkolwiek swoich uwag i spostrzeżeń. 

Karol serio? Dajesz + a nawet nie wiesz czego się tyczy sprawa - pogratulować :D

Temat zamykam z braku zainteresowania, proszę o jakieś demka administracji (HLTV to nie wasze demka ) :D

 Cre[A]tOr,
Za gratulację dziękuje, też sobie pogratuluję. Plusa dałem wczoraj wieczorem, wcześniej nie reagowałem na posta bo nie miałem czasu w tygodniu. Dziś ewentualnie zerkne na te hltv co wstawił i ocenię. Dla mnie ta sama sytuacja co tutaj: https://cs-luzownia.pl/topic/13254-zamkni%C4%99tycheater-na-serwerze/ dopóki administracja nie zbierze się żeby na siłe ich zbanować to niestety ale możemy się tylko droczyć z nimi w odwołaniach. SS'ów niech nie robi bo każdy szanujący się odpał korzysta z ustawień takich, żeby ani antycheat ani ss go nie wykryły. Na tego gracza też mam demka, tak samo jak na plajera ale jestem zbyt głupi żeby określić co oni mają. Przesyłam gratulację również Tobie. buzi/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.