Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] krul Dawit , skarga radziejowiak


Dawit

Rekomendowane odpowiedzi


Nick podczas gry: krul Dawit

Godzina, data zdarzenia: 09;53  2019;12-11

Mapa:fy_snow

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę radziejowiak

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: 

Opis sytuacji:

 

radziejowiak wbija na serwer i coś gada ze będę skończony na tym serwerze (bo jestem odj3bany demko sie juz robi , blebleble , (  jak masz jakis problem nagraj demko i już, a nie jakieś pierdo**enie) )  , po czym mnie prowokuje do kłótni ;)  

+ do tego zostałem sam na sam z graczem x i zacząłem go szukać po mapie , myślałem ze jest na txt wiec podskoczyłem ze skrzynki przy ścianie, aby sprawdzić  ( nawet nie wchodziłem na txt  demko do wglądu ) po czym dostałem bana za TXT .

 

 

BAN ZA NIC 

 

 

===============================================[AMXBans] Zbanowany przez Admina: radziejowiak[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl[AMXBans] Powod: 'grzeczniej i dwa TXT gora !'[AMXBans] Dlugosc bana: '1 godzina'[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:719467684'[AMXBans] Twoje IP: '78.11.39.1'[AMXBans] ===============================================[CSXGuard] 

Edytowane przez Dawit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po co kłamiesz? dostałeś za TXT bana każdy gracz to widział i za wulgaryzmy bo k...eś że to nie TXT !.. Dwa mówiłem że demko będziesz miał zrobione bo jesteś porobiony i widać to po grze jak tylko wszedłem każdy gracz zaczął na Ciebie narzekać i kończę tą konwersacje bo nie wiem co to skarga ma wnieść /...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac txt i widac jak lata po modelach nie mowiac jakie lagi ma i ciagle info ze wie gdzie kto jest widac na demku powinniscie go zobaczyc

Edytowane przez Christopher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyzywałeś radziejowiaka przy mnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wrócę z pracy zobaczę demko, jeśli radziej coś źle zrobił dostanie odpowiednią kare. Jeśli jednak używałeś wulgaryzmów ban będzie wydłużony. Temat czitów to inna sprawa a na obecna chwile blokuje spam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę jeszcze raz, BAN za TXT słuszny to raz - dwa to podglądanie przez TXT czy znajdowanie się na niej jest tym samym. Za wulgaryzmy bana od teraz na 24h, Radziu dostał ostrzeżenie za zachowanie którego masz racje nie powinno być. Ty sam dałeś popis na serwerze, mogłeś olać i napisać skargę na admina ale wybrałeś ... Panowie więcej dystansu do tego co piszą, mówią a swoje przypuszczenia zostawić dla siebie lub posiadać dowody. Skargę odrzucam. Dobranoc.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.