Skocz do zawartości

Skarga admin fruktuozo


zDR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: zDR ^^
Godzina, data zdarzenia: 12:32 28/12/20016
Mapa: Nie pamiętam.. te mapki mają takie nazwy, że jeszcze nie przyporządkuję konkretnej nazwy do danej mapy.
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: ADMIN FruKtuOzO
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: Gościu Malinowy szukać mi się nie chce ;/
Opis sytuacji: Więc tak gram sb. normalnie jak to ja nagle ziomek wyskakuje, że jak pedał wyglądam nie.. cytuje jego słowa ,,Wyglądasz jak pedał w tej miniaturce". To się gościu wkurzyłem nie? Ty byś się nie wkurzył ja powiedziałem mu dosłownie ,,Zamknij ryj pajacu" nie.. Patrze ban 5 min powód ,,OCHŁOŃ'' ziomek co mnie od pedałów wyzywa zaczął się śmiać nie;) Trzyma sztame z Adminem i myśli, że mu wszystko wolno ahahah chyba jednak nie ;)
Jednak skarga idzie na FruKtuOzO, ponieważ zamiast tamtego typa 1 zbanować nie? To mnie za to, że mu odpowiedziałem tu właśnie Admin pokazał jaki jest bezstronny, aż wcale..
Dowody, świadkowie zdarzenia: Gracze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeleciałem całą console i nie było tam żadnego malinowego, przez micro też nie słyszałem niczego takiego o czym Ty mówisz, po wpisaniu amx_last nie ma również żadnego malinowego, a to co Ty odwaliłeś to przeszło najśmielsze granice, powinieneś się cieszyć, że dostałeś bana tylko na 5 minut, ale Ty jesteś zbyt dumny i musiałeś jeszcze mnie zwyzywać, dzięki czemu Twój ban został odpowiednio przedłużony
PS. na serwerze było jeszcze 2 adminów i żaden nie słyszał niczego o malinowym a Tobie bana chciał dać każdy, więc na przyszłość zastanów się co mówisz albo graj bez mikrofonu :)
dodatkowo już wczoraj trochę przeginałeś, ale ze względu że było po 22 to trochę odpuściłem, ale to było ostatni raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.