Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA ✔] skarga


shegotten

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: SHEGOTTEN.

Godzina, data zdarzenia: teraz

Mapa: de_blue

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę kreglas

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:STEAM_0:0:9829642

Opis sytuacji: wiec tak, dostałem bana za ''pisal do admina.adminem nie jestes'' ok?.. o co chodzi? i jeszcze na 1 dzień?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

adixon pisal na say: "mowilem ta pala ma celownik wgrany" [ jak to zobaczylem wybralem sekwencje kick ] dopisal "ta czekolada" [ po czym wylecial ]

 

wrocil i napisal: dzieki admin za bana

a ty odpisales: nie ma za co

 

w nastepstwie otrzymal ban na 5 minut

a ty na 24h za podszywanie sie pod admina

 

nizej ssy m u r p h y.

 

mam nadzieje ze administracja stosownie sie odniesie do multikonta zalozonego przez ciebie zarowno na forum jak i na serverze.

1.jpg

2.jpg

3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
12 minut temu, Cre[A]tOr napisał:

"Podszywanie się pod admina"- wejście na nicku admina. Banujemy permem jeśli nagminnie, jeśli zaś gracz był nieświadomy (nowy), to trzeba go poprosić o zmianę.

Forum=/ serwer.

Można nałożyć na forum bana za multikonto, ale na serwerze gracz może grać.

Ja bym dał ub, ale wolna ręka dla wyższej administracji. ^^ 

 

Creator, ja odczytałem to zupełnie inaczej (zwłaszcza, że w treści pkt. regulaminu nie ma dopisane nic o nicku admina) i z mojego punktu widzenia podszywać się pod admina może każdy inny gracz co jest sprzeczne z regulaminem. Jako że jestem świeżym adminem w tym kierunku zasięgnąłem porady u innych adminów. Ale ostatecznie decyzję taką a nie inną podjąłem sam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cre[A]tOr Dla tego pytam gdzie jest ta podszywka jeśli miał nick na serwie jak admin to wtedy ban a ab to myślałem ze wbił podczas bana

Edytowane przez PIETRUCH
 Cre[A]tOr,
Dlatego napisałem, że skoro nie miał takiego nicku jak admin to ma ub, ale z racji ze jest to skarga a nie odwolanie to opiekun powinien podjąć decyzję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Skarga przyjęta , nadinterpretacja. W ten sposób można każdego oskarżyć. Odbanowany - wracaj do gry.

 Klaun Szyderca,
Gracz groził adminowi po banie. Tak na marginesie. Do sprawdzenia w logach. Dodatkowo to multikino na forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: PRZYJĘTA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.