Skocz do zawartości

Jestem hajtem chlopaki ban za nic, bez ss :)


Jestem Hajtem chłopaki

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Jestem hajtem chlopaki ; )
Admin, który dał ci bana: Kenaj
Powód Bana: Nie umiesz ukrywac WH. :/
Dowód w postaci dema/screena: nie dostałem żadnych SSów :)
Data, Godzina otrzymania bana: 28.12.2016r. 22:40 około.
Komentarz: Gram sobie spokojnie, UŻYWAM SŁUCHAWEK w przeciwieństwie do admina, który mi dał bana, dostaje bana za NIEUKRYWANIE WH. Byłem kilkukrotnie sprawdzany przez adminów, nie robili mi ssów bo widzieli, że nic nie mam. Nagle dostaje bana bez ss, za NIEUKRYWANIE WH :))))) moja reakcja przed komputerem: X KURWA D XDDDDDDDDDDDDDDDDD ŻENADA. Proszę o unbana i wyciągnięcie konsekwencji w stosunku do admina, którego zabiłem kilka razy na tej mapie i zamiast zrobić ss, zachował się jak bachor i zbanował bez zasadnie. NIE MAM WH, PROSZĘ O UB :)
Wydruk z konsoli:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Banned by Admin: Kenaj
[AMXBans] You can complain about your ban @ [url]www.Cs-LUZOWnia.pl[/url]
[AMXBans] Reason: 'Nie umiesz ukrywac WH. :/ '
[AMXBans] Duration: 'permanently'
[AMXBans] Your SteamID: 'STEAM_1:0:840290198'
[AMXBans] Your IP: '83.10.221.49'
[AMXBans] ========================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodziliście cały czas na głowę. ;) Mordko, co z tego, że używasz słuchawek skoro dźwięki nie działają? :) Człowiek może się pomylić. Sprawdzałem i według mnie obydwaj zasługiwaliście na SS, lecz SSów nie możemy robić. Nie byłem pewny czy macie czity, ale jednak coś skłoniło mnie do zbanowania. Niektóre akcje waszego wykonania wyglądały bardzo dziwnie. :) Może i gracie długo w CS. Nie wnikam. ;) Ale gdybym mógł dawać SSy to bym dał SSy.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO to chuj, nie możemy robić SS zbanujmy cały serwer taką logiką... Nic nie mam, nie zasługuję na bana. Jednak coś tam słychać, pomimo że dźwięki z innej areny się przedostają to czasem da się ocenić gdzie jest przeciwnik. Proszę o UB bo nie czitowałem, to nie zostało mi udowodnione. Jest taka ładna paremia łacińska, DOWÓD CIĄŻY NA POWODZIE- oznacza to, że ten kto oskarża musi udowodnić winę, nie ten który się broni musi udowadniać niewinność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dałes bez podstawy ;) A ja chce dowodów że cheatuje.Co to za problem gdy masz opcykana mape znajdywac luki?pokaz mi ze przez cos strzelalem.Jak sie tyle lat gra to wie w jakich broniach jaki jest recoil i akurat na tej mapie wiekszosc graczy ustawia sie tak samo.Wiec twoje oskarzenie jest bezpodstawne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne słowa. :) Po prostu może i dobrze grasz i niektóre akcje były ładne. :) więc wiesz... Gdybym mógł SSy dawać to bym dał.. tak jak pisałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.