Skocz do zawartości

Kradziez


NEEX

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj na serwerze okradli mnie z kosy. Dalem gosciowi kose w oczekiwani na m4 i........ uciekl z serwera. czekam na pomoc i ospowiedz
Pozdrawiam
:( P.S average moze potwierdzic
Gdzie mogę zlozyc stosowną skarge?

Edytowane przez NEEX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takich sytuacjach robisz screena/zapis ip gracza które możesz znaleźć pod komenda status w konsoli oraz zapisujesz nick gracza. Jeżeli jest napisane w regulaminie że za kradzież są kary to dajesz ip i nick. Tak to nikt ci nie pomoże. A osobiście dodam że istnieje taka komenda jak /zamien czyli dajesz skina do kosy a oczekujesz skina do m4.
[COLOR="#008000"]tutaj chodzi o serwer go:mod, nie arene, nie ma komendy /zamien i administracja nie wspiera wymian, jedyne co może zrobić to wyzerować konto tego co oszukał o ile są na to dowody[/COLOR]

Edytowane przez FruKtuOzO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie spamuj możesz edytować post nie musisz pisać postu za postem.
aktualnie nie bardzo masz dowód, że zostałeś okradziony, jakiś screen, demko?
nie wiem jak zareaguje właściciel serwera, ale pisząc posty co 5 minut nie przyspieszysz jego decyzji

tutaj kawałek regulaminu, który akceptujesz wchodząc na serwer
Administracja nie wspiera wymian na serwerze Gry, co za tym idzie nie zwracamy utraconych Skinów / Kluczy / Skrzyń podczas wymiany.
Jeśli zostałeś oszukany możesz złożyć stosowną skargę w celu ukarania oszukującego gracza. KARĄ ZA OSZUSTWA JEST ZEROWANIE KONTA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazłem nikogo o nicku " gosciowi " w bazie więc przykro mi ale temat zamykam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.