Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] WALENIE W KULKI


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Kabi

Godzina, data zdarzenia: 21:30, 26.12.2019

Mapa: de_aztec

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: ogólnie

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:

Opis sytuacji: Gram na tym serwerze już od dawna... przychodzę tutaj po to, żeby odpocząć od pracy i ogólnej codzienności. Nie zwykłem przesiadywać na forach w celu kręcenia gównoburzy, ale czasami krew mnie zalewa jak widzę co robicie...

Sytuacja wyglądała następująco... gramy na azteku, lecę na bramę, rzucam granat i jeb ! dostaję kicka za AFK... wbijam na serwer i pytam o co chodzi (chwilę wcześniej ktoś na mikrofonie mówił, żeby zrobić miejsce bo ktoś chce wbić)... myślę sobie spoko, ale czemu akurat mnie ? Co dostaję w odpowiedzi? Strzał w ryj i kolejnego kicka w stylu "ochłoń"... Następny poleciał już ban... najpierw za ping (ok, miałem ping 120... wystarczyło podać taki powód, a nie robić szopkę w święta). Ja rozumiem, że admin ma zawsze rację, że jesteście w większości najważniejsi... no ale odrobina szacunku dla ludzi, którzy bądź co bądź utrzymują ten serwer nie zaszkodzi (chyba?). Nie można normalnie odpisać ? Klawiatura parzy jak odpiszecie na normalne pytanie komuś, kto gra z Wami dość często?  Owszem napisałem na @sayu "jebany" bo już mnie chuj jasny strzela jak zamiast odpisać jak człowiek o co chodzi to wywala mnie po kilka razy jak nie jeden to drugi... z różnymi wyimaginowanymi problemami... Gram w cs`a ok 17 lat... kiedyś sam adminowałem na różnych serwerach, których część z Was może nawet nie kojarzyć (ATP Gumisie, AIE, Białystok KoBa, Kuleczky i wiele, wiele innych) Po co o tym piszę ? Po to, żeby przypomnieć niektórym, że admin jest dla graczy, a nie gracze dla admina... bo chyba część z Was już o tym zapomniała, a uprzykrzanie gry sprawia Wam przyjemność. Jak już jesteś tym adminem i wymagasz kultury to pokaż swoją postawą jak powinno to wyglądać, bo na chamstwo zawsze dostaniesz taką samą odpowiedź. Chyba w tym wszystkim chodzi jednak o zabawę, a nie o napinanie się kto jest ważny, a kto ważniejszy ? Chyba, że to sposób na leczenie kompleksów, ale w takim przypadku chyba  żadna dyskusja nie wchodzi w grę...

 

Życzę udanego powrotu do poświątecznej rzeczywistości i liczę na skrócenie bana bo jednak 6 dni to trochę przesada.

Pozdrawiam, J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Pierwszy kick dostałeś za ping. Następnie wbijasz z pyskówką, więc dostałeś bana na 5 minut, na odchodne napisałeś mi "Jebany" przedłużyłem bana do 1 tygodnia.20191226213043_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Skarga: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.