Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Problem z usługą rezerwacji slota i zagadkami


Kali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem z w/w usługą. Wcześniej kupowałem na serwerze w czasie gry i tam wpisywałem kod i nie było problemów. Dziś zakupiłem ze strony forum i mimo wbijania do konsoli tekstu setinfo _ss  "haslo" nie dziala :(

W pliku config.cfg mam ze starych zakupów wpisane : setinfo "_pw" "haslo" setinfo "_ss" "haslo"   hasło jest to samo co ze starych zakupów. Bardzo proszę o szybką pomoc.

 

Z góry dziękuje  i pozdrawiam

PS

Jeszcze mam problem , gdyż zamiast łamigłówek matematycznych pojawia mi się nie zmiennie od jakiegoś czasu  :"%s". Bardzo proszę o interwencje w tej sprawie , lub instrukcję naprawy tego problemu

1426640390_rezerwacjaslota30dni.thumb.JPG.b56a0343f9d86863743016d2194caec6.JPG

Edytowane przez Kali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat jest nam znany i pracujemy nad rozwiazaniem problemu. O ten czas gdy uslugi nie dzialaja bede one wam przedluzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Właśnie mnie wywaliło z serwera z info "kup rezerwację slota" a byłem w trakcie gry. Wiem ,że NWW coś teraz zmieniał i komuś to naprawiał . Bardzo proszę o włączenie usługi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.