Skocz do zawartości

Kradziez


NEEX

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: <<KaCZoR>>
Godzina, data zdarzenia: okolo 18:00, 30.12.2016r.
Mapa: cs_nuke (nie jestem pewien)
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: iziwin
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie wiem
Opis sytuacji: iziwin napisal do mnie czy chce sie wymienic m4 dragon king za howla, a ja sie zgodzilem. Najpierw ja dalem mu m4, a on zaprzeczył, ze mu dalem. Na nastepnej mapie pisalem do niego cos w stylu "iziwin daj m4 howl albo oddaj moje dragon king. mam swiadkow i screenshoty". A on napisal "Podaj sobie mnie na forum" wiec sie nie zastanawialem i wszedlem na forum.
Dowody, świadkowie zdarzenia: Dowody mam sreenshoty jak oddalem mu skin, swiadkowie: Eto i Pan Zagadka- iziwin tez go chyba okradl (nie jestem pewien)

P.S Nie wiem jak sie wstawia screenshoty ale jest na nim konsola, w ktorej pisze "oddales skin m4 dragon king iziwin!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bez dowodów nic nie można zrobić, poczytaj sobie jak się wrzuca screeny i wrzuć je a jak nie masz zamiaru tego robić to zamknę temat bo nie ma sensu tego ciągnąć dalej
i kawałek regulaminu żebyś wiedział co akceptujesz wchodząc na serwer

Administracja nie wspiera wymian na serwerze Gry, co za tym idzie nie zwracamy utraconych Skinów / Kluczy / Skrzyń podczas wymiany.
Jeśli zostałeś oszukany możesz złożyć stosowną skargę w celu ukarania oszukującego gracza. KARĄ ZA OSZUSTWA JEST ZEROWANIE KONTA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.