Skocz do zawartości

Problemów z rezerwacją slota i zagadkami ciąg dalszy...


Kali

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jako , że temat :

został zamknięty , gdyż miał być załatwiony do końca tygodnia (minionego) pozwoliłem sobie otworzyć nowy , gdyż problem nie został rozwiązany i nie działa mi w/w usługa

Proszę o pomoc. Pisałem do NWW i nadal mi nie działa...

Jak jest 31/32 nawet nie próbuje, gdyż po iluś próbach jest ban.... Jak jest 30/32 to wbijam i.... po paru minutach wywala mnie z komunikatem jak na załączonym pliku.

"Kicked by console"  ktoś mnie kickuje ? Czy to z automatu zwalnia slota dla tych którym usługa działa ?

Dziś jest 10 01 2020 wykupiłem usługę 28 12 2019. Prawie połowa czasu wykupienia minęła a mi nadal nie działa:(

PS

W poprzednim temacie nikt nie odniósł się do problemu zagadek. Zamiast zagadek nie zmiennie pojawia mi się symbol "%s" co z tym zrobić aby działało poprawnie ?

Z góry dziękuje za pomoc

Szeregowy Szturmowiec

 

 

rezerwacjaslotasklepsms.thumb.JPG.2fdb70c17379c53c1c4c2a1b2b2ed7de.JPG

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

stary sklep ktorego juz nie ma nowy jest na serwerze nie mam kodow wiec jak ma spwdzic chyba ze mi jakies widomosci uciekly to sorry 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem , że sklep jest nowy, a stare dane przepadły. Kupiłem właśnie od nowa usługę na 30 dni. Nie będę się procesował o te parę złotych, nie o to chodziło, tylko o to aby usługa działała. Mam nadzieje że będzie teraz działać, gdyż jak przed chwilą zakupiłem , to nie prosił jak zawsze o hasło, lecz wyświetliła się informacja, że usługa została zakupiona, mam nadzieję , że będzie okej. Teraz nie mogę sprawdzić bo zaraz północ i serwer nie jest pełen.

 

Panowie ! A co z zagadkami ? Może to prozaiczne dla Was , że o to męczę , lecz dla mnie to miła rozrywka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc w sprawie zagadek

Niezmiennie wyświetla mi się taki robaczek :

 

dzialaniamatematyczne.JPG

Edytowane przez Kali
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej na nonsteam grałem i zagadki działały poprawnie. Niektórzy gracze na serwerze także potwierdzali , że im zagadki nie działają. Lecz nie wiem czy mają steam , czy nie gdyż mi się to nie wyswietla. Rozumiem, ze raczej nie znane są powody tego błędu. Macie może jakąś sugestię gdzie może tkwić problem i co mógłbym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.