Skocz do zawartości

[BAN ✘] odwolanie od bana


derlius

Rekomendowane odpowiedzi

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: kreglas
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'Wrzuc screeny na CS-LUZownia.pl'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:519318278'
[AMXBans] Twoje IP: 
[AMXBans] ===============================================

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

1. anty flash - jestes na pelnym mleku a jak zaczyna lekko schodzi ty jeszcze bedac na pelnym celujesz w kolesia na skrzynce.

2. wh - wbiegasz na bs i jeszcze Adrianny nie widac a juz tam szybko myszke kierujesz i strzelasz jeszcze jej nie widzac.

3. wh w obie akcje czlowieku ty strzelasz szybciej niz widzisz i strzelasz prosto w modele.

4. trigger + lock obejrzyj sie w zwolnionym tempie jak myszka gra za ciebie

5. tak jak powiedzial PIETRUCH, to nie jest fart a ja dodam ze skill tez nie bo ty celowac nie potrafisz gdyby nie cheaty bys nawet nie trafial xD

6. anty flash - ponownie

7. PIETRUCH: to nie sa normalne kille - skanuje obu oni sie rozdzielaja wydaje mu sie ze ten z lewej wyjdzie i szybko wraca na niego ale wychodzi mu po prawej i trigger sie zalacza...

8. j/w

9. nie patrzy dziwnie: trigger zaczal mu celowac a on nawet nie wiedzial co sie dzieje, widac ruch cheata na wystajaca reke, robi zblizenie i celuje w reke ale nie strzela bo wie ze sie po raz kolejyn spalil...

10. slyszal czy nie - lata wcelowany...

11. j/w

 

podsumowujac, demka sa wszystkie moje, ile grasz i ile masz kont mnie nie interesuje a to swiadczy tylko o tym,

ze grajac na duzej ilosci kont boisz sie VAC'a a sprawdzac cheaty zeby potem "ogarniac" na mixach to nie wyjdzie

ci to na serverach LUZOWNI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałem że mam pare kont, napisałem że posiadanie zerowego lvl steam o niczym nie świadczy

Nie posiadam żadnych cheatów na PC! a wy mi wmawiać będziecie że latam odpalony, gram w cs;a od 7 roku życia, gametracker od 2k13

top 1 na serwerach trzymam praktycznie od zawsze

5. strzelac nie potrafie powiadasz? chodz arenke 1v1 zobaczymy ;]

boisz się ze top1 ci ktoś zabierze z serwera czy nie potrafisz przyjąć do siebie informacji że ktoś gra lepiej od Ciebie?

wiesz czym jest anty flesh kolego? zabijal bym raczej na nim a nie kiedy flesh juz schodzi

 

btw. proszę o wypowiedź kogoś innego bo ten admin ma maksymalnie 14 lat i napisał znowu to samo co wcześniej :((

 

9. nie patrzy dziwnie: trigger zaczal mu celowac a on nawet nie wiedzial co sie dzieje, widac ruch cheata na wystajaca reke, robi zblizenie i celuje w reke ale nie strzela bo wie ze sie po raz kolejyn spalil... ( wie że nie zadał by mu żadnego DMG wiec czekal az przeciwnik pojawi sie na dworze czytaj : bedzie biegl na czerwone

 

"lata wcelowany" mam patrzec celownikiem na nogi czy wcelowywać sie w glowe przeciwnika? nauczcie sie grac prosze i potem banujcie za cheaty

 

, ile grasz i ile masz kont mnie nie interesuje a to swiadczy tylko o tym,

ze grajac na duzej ilosci kont boisz sie VAC'a a sprawdzac cheaty zeby potem "ogarniac" na mixach to nie wyjdzie

ci to na serverach LUZOWNI. - przepraszam ale to chyba ty tak robisz, bo ja napisalem o innych grach i co mnie interesuje 0 lvl steam a ty o jakis cheatach i sprawdzaniach nie wiadomo czego, kolego uwazaj bo sam sie zaraz wkopiesz

Edytowane przez derlius
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
22 minuty temu, derlius napisał:

btw. proszę o wypowiedź kogoś innego bo ten admin ma maksymalnie 14 lat i napisał znowu to samo co wcześniej :((

 

 widzisz jaki wstyd... 14latek cie zlamal... i nie wiem ile ty masz lat i zreszta nie interesuje mnie to ale jesli ktos napisze na przyklad

 

37 minut temu, kreglas napisał:

2. wh - wbiegasz na bs i jeszcze Adrianny nie widac a juz tam szybko myszke kierujesz i strzelasz jeszcze jej nie widzac.

 

to nie wiem jak ma zostac to opisane inaczej xD chyba ze chcesz mi powiedziec ze nie masz wh tylko jakis inny cheat :)

 

btw: opinia ktora wydal @PIETRUCH odnoszac sie do moich dem z rozpiska skutkowala jego rozpiska dzieki ktorej ostatecznie zostales ZBANOWANY NA STALE.

 

28 minut temu, derlius napisał:

, ile grasz i ile masz kont mnie nie interesuje a to swiadczy tylko o tym,

ze grajac na duzej ilosci kont boisz sie VAC'a a sprawdzac cheaty zeby potem "ogarniac" na mixach to nie wyjdzie

ci to na serverach LUZOWNI. - przepraszam ale to chyba ty tak robisz, bo ja napisalem o innych grach i co mnie interesuje 0 lvl steam a ty o jakis cheatach i sprawdzaniach nie wiadomo czego, kolego uwazaj bo sam sie zaraz wkopiesz

 

oskarzanie admina o cheatowanie bez podstaw wgmnie to drugi perm ci sie nalezy xD gram na 1 steamie od 14 lat  a w cs'a zaczalem grac jak tylko sie pojawil a dla graczy ktorzy graja uczciwie nie poswiecam tylko czasu co w twoim przypadku.

 

sugeruje zamknac ten temat bo nam sie cheater rozbrykal ze swoim rival 300 z trigerrowanym aim lockiem xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie oskarżam Cię o cheatowanie?polecam cofnąć się do podstawówki i nauczyć czytać się ze zrozumieniem,przypominam Ci że urażasz mnie cały czas-nie gram na cheatach.Również w cs'a gram sporo lat więc czemu mam być sądzony za coś czego nie robie?Nie potraficie demka opisać a macie posady na które nie zasługujecie i banujecie niewinnych dobrych graczy. Bo to nie jest dobrze opisane demko tylko nagonka dwóch adminów na jednego gracza, i wmawianie jakiś skanów nie wiadomo  czego skoro tego nie popełniłem, a kiedy chce się odwołać idziesz na łatwizne i mowisz zamknac temat, dac do kosza bo jeszcze ub dostanie( to na co zasługuje bo nie jestem winien)

 

Są ludzie którzy dobrze grają w cs'a i używają mózgu, myszka tutaj nic nie wnosi, na myszce za 20zł idzie tak samo grać

Są ludzie i parapety, ty niestety jesteś tym drugim

Edytowane przez derlius
 JOKER XD,
To Ty jesteś sry że powiem ale w wychowaniu i kulturze gorzej niż dziecko, jedynie co chyba potrafisz to obrażać innych. Koniec przepychanek, dowody są a Ty zamiast próbować to załatwić idziesz w obrażanie i to niweluje wszystko do Bana za zachowanie i dodanie do Listy bez możliwości odbanowania. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Nie dość że cheater to cham i prostak...

 

  

1 godzinę temu, derlius napisał:

przepraszam ale to chyba ty tak robisz, bo ja napisalem o innych grach i co mnie interesuje 0 lvl steam a ty o jakis cheatach i sprawdzaniach nie wiadomo czego, kolego uwazaj bo sam sie zaraz wkopiesz

 

Nie wiesz co piszesz to nie pisz wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.