Skocz do zawartości

podanie o admina


TaZeK

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick z Serwera:TaZeK
2. Steam ID:0: 0: 194530632
3. Wiek:26
4. Czas spędzony na Serwerze(GT): [url]http://www.gametracker.com/player/TaZeK/194.28.50.26:27015/[/url]
5. Doświadczenie w Adminowaniu na Serwerach CS:7/10
6. Znajomość obsługi admina (x/10):8/10
7. Argumenty, dlaczego akurat Ty masz zostać Adminem oraz powiedz kilka zdań o sobie: Chcem pomóc aby na serwerze był ład i porządek.
8. Mikro:posiadam
9. Akceptacja Regulaminu:Akceptuje
10. Składka:oczywiście po 10 kupie vipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brakuje adminów na go modzie, dlatego jestem na TAK
tylko jak już dostaniesz admina postaraj się wchodzić na serwer codziennie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie widziałem go na serwerze, ale skoro są braki to można okres próbny dać.

P.S. Przed dodaniem flagów nakazać zapoznanie się z regulaminami wszelakimi i zasadami panującymi na Naszej sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak z powodu małej ilości adminów ;P wypowiadać się ludzie ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Chcem pomóc aby na serwerze był ład i porządek. " tak wyypowiada się osoba w wieku 26 lat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mam więcej napisać admin jest po to aby pilnował porządku i ładu , ja napisałem krótko i na temat .A jeżeli tak to mogę dodać iż jestem osobą odpowiedzialną i zdyscyplinowaną ,dlatego mogę w jakiś sposób pomóc temu serwerowi w dalszym jego rozwijaniu sie, pracuje oczywiście mogę wspomóc finansowo aby tylko działał poprawnie żeby ludzie nie narzekali oczywiście również żeby działał cały czas i żeby nie został zamknięty to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło o samo słowo "chcem", nie jest prawidłowo napisane, stąd pytanie Boziaka ! Proszę nie spamuj, czekaj na wypowiedź innych i na rozwiązanie sytuacji ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie wiadomości na PW od Ciebie Sim1ple, nie wytykam Ci błędu gdyż dawno przestałem zwracać uwagę na ortografię ludzi w internecie.

Bardziej uwłacza mnie fakt że 26 letnia osoba nie potrafi napisać o sobie czegoś wartościowego... po to jest punkt siódmy, aby zobaczyć kim jesteś co sobą reprezentujesz. Niestety Ty strzeliłeś podanie na "kolanie" i tyle.

Czekamy na wypowiedź reszty adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziak że powiem tak masz napisane na górze uzupełnienie co i jak rozumiem cie ale głupot też nie warto pisać już nie pisze bo szkoda spamu na tym temacie, szanuje cie za to że zwróciłeś mi uwagę nie dlatego że masz też coś do powiedzenia ale dlatego że szanuje każdego człowieka.

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.