Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Kręgiel


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi


[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zbanowany przez Admina: kreglas
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl
[AMXBans] Powod: 'obrazanie + spinanie.'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 tydzien'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:0:164428456'
[AMXBans] Twoje IP: '5.173.41.87'
[AMXBans] ===============================================

 

 

Ja wiem, że jest mała szansa na to, żeby cokolwiek się w pewnych tematach zmieniło. Wiem jaka jest pozycja moja vs pozycja admina który spędza na tym serwerze chyba z 20godzin dziennie. 

Uważam jednak, że takie zachowanie to czysta prywata i nie powinno się tak robić.

 

Po pierwsze "jebaniec" to pozytywne określenie - (podobnie jak "o prze chuj") i nie jest formą obraźliwą. Użyłem sformułowania "o jebaniec" -> czy takie zachowanie zasługuje na bana na tydzień ? Nie sądzę, ale tak jak pisałem powyżej... moja opinia raczej nie jest tutaj najważniejsza.

 

Po drugie "spinanie" - szanowni Państwo admini... siedzi Was w jednej chwili trzech na serwerze (bo tylu kojarzę). Zgłaszam Wam gościa, który jest podejrzany o czity... raz... drugi... trzeci... zero reakcji - gra toczy się dalej.

Czy tak trudno jest odpisać "czysty" ? Czy poprostu nie chce się Wam ruszyć czterech liter na specta i sprawdzić? A może nie macie na tyle umiejętności żeby to ogarnąć? Pytanie zatem po co tacy admini ? Po to, żeby nadużywać swoich uprawnień i wyrzucać graczy NA TYDZIEŃ ?! No chyba coś tu jest nie tak... 

 

Owszem jestem czasami wkurwiający, czasami przeginam - wiem o tym, natomiast nie powinno to działać w tą stronę, że za zgłoszenie adminowi czitera dostaje się bana na tydzień, a admin nie ruszy się i nie sprawdzi nawet czy koleś coś faktycznie ma czy nie...

 

Jak tak działa polska policja to nic dziwnego, że ludzie Was nie lubią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
3 minuty temu, Kabi napisał:

Po pierwsze

 

nie "o jebaniec" tylko "o kurwa jaki jebaniec" ale sobie odpuscilem bana dla ciebie bo juz nie chcialo mi sie nawet tutaj wchodzic zeby znow sluchac twojej skargi ze "nikogo nie obrazasz" niestety brnales dalej w to bagno...

 

3 minuty temu, Kabi napisał:

Po drugie

 

wystarczy napisac raz, a nie jak bot pisac 50 razy w kolko jedno i to samo bo kabiego ktos zabil to cziter... umiejetnosci mam wiecej od ciebie, nie ograniczam sie do kampienia w jednym miejscu caly czas przez co trudniej mnie namierzyc niz ciebie bo wiedzac ze "on tam zawsze kampi" jedna pestka przez sciane/skrzynke i ojej... kabi padl... bez komentarza...

 

5 minut temu, Kabi napisał:

Owszem jestem czasami wkurwiający

 

nawet sobie nie wyobrazasz jak bardzo wkurwiajacy jestem ja, tylko roznica miedzy nami jest taka, ze ja potrafie sie opanowac a ty nie.

 

8 minut temu, Kabi napisał:

Jak tak działa polska policja to nic dziwnego, że ludzie Was nie lubią.

 

obserwowalem go juz zanim zaczales sie spinac... ale co tam ja wiem... przeciez wystarczy walnac ss co nie kabi? na nich wszystko wyjdzie : ) jak widzisz jesli ktos juz gra na WH to w 99% przypadkow jest na anty-ss wiec nagranie demka to nie jest kwestia 3 minut ale wiadomo... ty wiesz lepiej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę cytował całego postu tylko odniosę się do tego co napisałeś.

 

Nie piszę i nie porównuję moich umiejętności do Twoich bo bez wątpienia jesteś lepszym graczem. Piszę o tym, że jako admin według mnie mógłbyś działać trochę inaczej. Ten ban byłby niepotrzebny gdybyś normalnie mi napisał "OK". 

A tak to wychodzi na to, że masz w dupie to o czym piszą do Ciebie gracze bo wolisz przywalić bana...

 

Poza tym... nie wiem jak chciałeś mu nagrać demko, jak nie bardzo raczyłeś wejść na specta nawet....

Ban na tydzień to typowe wyładowanie frustracji bo ktoś zwrócił Ci uwagę na to, że nie robisz tego co należy do Twoich obowiązków jako admina.

 

Stary... tak się nie robi i tyle.

Edytowane przez Kabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

nie jestes jedyna osoba piszaca na u@

nie odpisuje nikomu na zgloszenia przez u@ wiec nie czuj sie wyjatkowo

kazde zgloszenie u@ czytam i rozpatruje

 

naprawde demko nagrac da sie tylko wychodzac na spect?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@Cre[A]tOr nie mam, byl to odzew przez mikrofon. gdzie tam od razu nie lubie : ) jest na mojej liscie graczy ignorowanych na ktorych w ogole nie zwracam uwagi chyba ze zaczna przeginac jak w tym przypadku. wiedzialem wiedzialem ale byla to decyzja podjeta przeze mnie i innego admina obecnego wtedy na serverze. jestem sklonny dac 3 szanse, bo to juz 2 raz jak przegina, i mozesz zmniejszyc bana do 24h co prawda da to tylko tyle, ze szybciej zapracuje sobie na tego perma... : (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.