Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Pisze i bardzo proszę o szybkie UB.

To jest juz nie pierwsze zachowanie tego typu "tegóż oto admina".

Chciałem zmienić prefix w GOD_VIPIE na "HWCP",lecz admin kreglas uznał ,że to jest skierowane przeciw graczowi "PWK".

Bardzo proszę o upomnienie za takiego typu zachowanie tego oto admina , nie chce Mi się komentować jego poniektórych zachowań na serwerze.

Zachowanie jak na admina 2/10...

Myślę ,że w końcu poniesie ten admin konsekwencje związane za tego typu bany. 

Ostatnio Mnie z 10 razy kickował za nic ,gdy zapytałem za co kick - zero oddzewu.

P.S Czy to jest admin ? Niech odpowiedzą osoby wysoko postawione na tej sieci.

Jeżeli ma do Mnie jakieś ale,niech Mnie omija szerokim łukiem nawet na mapach !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@Cre[A]tOr dowody? jakbys mnie wcale nie znal ; (

 

ss 1 - dostajesz baty ostre od kolesia i oskarzasz go publicznie? znasz regulamin servera? drugi kabi bez kitu...

ss 2 - headshot w locie! no niemozliwe xD koles ci podziekowal a ty mu HCWD? i teraz ze chciales sobie taki prefix ustawic? : D

 

dla mnie sprawa oczywista, ale ja jak dostaje baty to nie oskrarzam a przede wszystkim nikomu nie pisze "Huj Ci W Dupe" bo mi odpisal "dziekuje" xD

20200213190921_1.jpg

20200213190951_1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce być niemiła ale wstawię tylko to aby. Tak o 

6C165A53-E5EC-4E7A-92A2-D33A5939652C.jpeg

 Cre[A]tOr,
Porypaniec to nie obraza. "Chuj, smieć, twoja stara to kurwa" - za cos takiego banujemy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban minął, a Ty trzymaj nerwy na wodzy. Nie używaj niejasnych skrótów, każdy inaczej może go interpretować. Ogarnij trochę, a nie będziesz banowany. 

 

Co do twojego skrótu "HCWD" to sam bym go rozwinął tak jak @kreglas

 

2/10 ? Nie ty jesteś od oceny pracy administracji. 

 

Nie musicie się lubić , ale.musicie się tolerować. Nie będzie Cię unikał bo tak chcesz. Nie chcesz z nim grać to nikt Ci nie każe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.