Skocz do zawartości

7ks aim/wh


faken

Rekomendowane odpowiedzi

- Data i Godz: 04.01.2014 13:35
- Mapa: css_mirage
- Link do dema: [url]http://www109.zippyshare.com/v/pV3xrrJK/file.html[/url]
- Steam ID/ IP czitera: 195.3.152.91:27005
- Nick czitera: 7ks
- Rodzaj czitu: aim/wh

No to banujemy Pana top1 ;) Dobrze się krył ;)

Edytowane przez faken
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ jedzie na open32 za co o ile się nie myle jest perm gdyż to działa jak wha [url]http://www103.zippyshare.com/v/9hbOmcNW/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ na 100% odpał gdy idę na Spec od radzu lami i +5 dedów dopóki nie wyjdę do tt/ct. A normalnie banie przez ściany celownik lata jak opętany. Przez to, że typ jest taki "sprytny" nie mogę dać dowodu, ale jest wiele osób, które mogą to potwierdzić :)
Co do dema tyłka nie urywa, ale widać jak celownik się trzęsie. Dla mnie odpalony.

Edytowane przez =[AD]= MisterKubixPL
Po demku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam innego demka, wykryło mu opengl32 co świadczy, że jest odpalony. Używa aim keya. Wystarczajace demko widać ewidentny aim. Jak sie na niego patrzy to juz tak dobrze nie gra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da sie nagrac wiecej jego przypałowych akcji, bo gosciu jest sprytny. Pare razy podjąłem próbe nagrania dema, ale gdy wchodzilem na spect gosc wyłaczał jebanegi aima. Nie powiedzialem najwazniejszego-zgadzam sis z fakenem, gosc ma aima.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faken ty też jesteś nie za święty. ale trafi kosa na kamień pilnuj sie .Bo z tego co wiem na steam też można mieć czity a ty z tego co wiem i słyszałem jesteś młody ,nie możliwe żebyś tak grał bez niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.