Skocz do zawartości

[BAN ✘] [UB ↺] ub


KeeP CalM

Rekomendowane odpowiedzi

Panie kolego sympatyczny, jako że jesteś graczem który jest z nami jakiś czas, to znasz zasady. Textury - upomnienie/ban, obraza gracza/admina - ban. 

Śmiało mogę powiedzieć że dziś tafiła Ci sie kumulacja ! Tak jak napisałem wyżej - grasz już z nami jakiś czas, wiec upomnienie za textury Ciebie juz nie obowiązują.

Jeszcze Twoje niecenzuralne słowa pod moim adresem, pięciu adminów na serwerze. Czego Ty teraz oczekujesz ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

szybka zmiana VALVE_ID + polaczenie z PLAY'a

http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=3261

za "gimel kur*iu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@G!MEL jeśli same TXT ban stały to daje UB natychmiastowo.@G!MEL nie dawaj więcej takich Banów bo to przegięcie naprawdę, nie dałeś dowodów żeby z tego konta napisał obrazę na Ciebie. Ban na 3h. Jeśli posiadasz dowody bardzo prosze na PW lub Adminów którzy potwierdzą obrazę.

Ban słuszny logowanie z adresu IP z którego obraził admina banującego 19.02.2020 22:31

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie grałem dawno jak tam możesz sprawdzić na swoich podglądach. wiec nie powinien być odrazu  perm. zawsze były upomnienia a teraz władowałem  sie na sciane na która często  wchodziłem na tej mapie i nie było problemaa -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

podczas obrażania byli admini na serwerze włącznie z Luzem

 JOKER XD,
19.02.2020 22:31 logowanie z adresu IP pokrywajace sie z BANEM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.