Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Japa vs joker


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Kabi

Godzina, data zdarzenia: 3.03.2020 10:35

Mapa: de_inferno

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: joker

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:

Opis sytuacji: http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=3579

 

Szanowny Pan admin straszy innych graczy banami na 24h, na tydzień czy też jeszcze na dłużej. Co więcej wspomniani gracze nic złego nie robili, a admin "nadupca" niepotrzebnie do mikrofonu. Z moich ust padło słowo "japa", które w szerokorozumianych kręgach online nie uchodzi nawet za obraźliwe... Ban na tydzień to chyba sroga przesada i nadużywanie uprawnień administracyjncyh... Ja rozumiem, że ktoś mógł wstać lewą nogą, ale może lepiej nie odpalać csa w takie dni?

Uprzejmie proszę o odbanowanie oraz upomnienie admina joker.

Admin nie jest po to, żeby się napinał i straszył jakie on to długie bany może komuś dać bo zaczyna się z tego robić prywata...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kabi Straszyć nie Lubie a ostrzegam, gracz Karmel którego potocznie straszyłem Twoim zdaniem dostał Bana za TXT wczoraj które on uważa że nimi nie są na dużej ilości map bo jak to on powiedział twórca mapy to stworzył i nie uważa tego za TXT. Kolejne japa tam było kierowane do mnie konkretnie a gdyż nie jestem młody uznaje to za obrazę i dlatego dałem Ci bana. Banem na tydzień  - "Ping pow 100 straszyłem od Kicka - Ban na tydzień" w szczególnych wyjątkach Właściciel daje bana stałego. Jeszcze jakieś sugestie do Bana ? Bo widzę że masz swój świat w którym wszystko wszystkim wolno ? A Ty możesz mówić co chcesz i na kogo chcesz bez konsekwencji ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JOKER XD napisał:

potocznie straszyłem Twoim zdaniem dostał Bana za TXT wczoraj które on uważa że nimi nie są na dużej ilości map bo jak to on powiedział twórca mapy to stworzył i nie uważa tego za TXT. Kolejne japa tam było kierowane do mnie konkretnie a gdyż nie jestem młody uznaje to za obrazę i dlatego dałem Ci bana. Banem na tydzień  - "Ping pow 100 straszyłem od Kicka - Ban na tydzień" w szczególnych wyjątkach Właściciel daje bana stałego. Jeszcze jakieś sugestie do Bana ? Bo widzę że masz swój świat w którym wszystko wszystkim wolno ? A T

 

Nie będę z Tobą wchodził w polemikę na temat tych okoliczności. Dziękuję, że odniosłeś się do sytuacji z Twojej perspektywy. 

"Banem na tydzień  - "Ping pow 100 straszyłem od Kicka - Ban na tydzień" w szczególnych wyjątkach Właściciel daje bana stałego." - tego co tutaj napisałeś za bardzo nie rozumiem.

 

"Jeszcze jakieś sugestie do Bana ?"

-tak... jest nieproporcjonalny do "przewinienia".

 

Powtarzam - tu nie miała miejsce żadna obraza - nie taki był zamiar tym bardziej, że gram tutaj trochę i wiem, że za obrazę admina gracze łapią nawet permy. Jeśli czujesz się obrażony - sorry... złap większy dystans bo niedługo wszystko będzie podciągane pod obrazę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie proszę o odbanowanie i nie obrażanie się na moją wypowiedź gdyż nie taki był mój zamiar.

Pozdrawiam, Kabi :)

 Ligaliero,
Pisz w 1 poscie poprzez edycje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kabi to tak skracam Ci bana do 1h i proszę Cie nie mów tak do innych chyba że kolegów którzy zgadzają się na takie słowa co do siebie. Notoryczny Ping jest karany taką srogą karą gdyż nikt z nas nie chce grać z kimś kto sie pokazuje nagle i zabija. Chyba tyle w temacie, pozdrawiam i troszkę więcej rozwagi jeśli Twoim zdaniem jakiś admin straszy kogoś to ostrzega jaka kara może go czekać jeśli bedzie robił to dalej :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.