Skocz do zawartości

Redaktor


Gość WoW *CsL*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich :) i zapraszam do czytania propozycji.
Mam propozycje dotyczącą rangi takiej jak [B][COLOR="#8B4513"]redaktor[/COLOR][/B] mianowicie chodzi mi o zrobienie takiego subforum przeznaczonego do wywiadów z użytkownikami z pewnością na forum znajdą się osoby z duszą artystyczną, które coś tworzą i dzięki takim wywiadom możemy się o tym dowiedzieć oczywiście nie tylko wywiady np. gazetka z ostatniego życia forum kto dostał awans lub został zdegradowany hmm no wiecie o co chodzi. Coś w tym stylu :)

[RIGHT]Mam nadzieje, że moja propozycja zostanie rozpatrzona pozytywnie i pojawi się coś takiego na forum czekam na wypowiedzi pozytywne, jak i negatywne.[/RIGHT]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł fajny, w gazetce też dodawane jakieś aktualne konkursy. Jeśli byłaby np. co miesiąc to tracklisty znajdujące się na serwerze, strefy humoru i inne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na moje to fajny pomysł i od razu okej że kolega chciałby się podjąć owego zadania którym jest ogarnięcie tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze taką propozycje dotyczącą gazetki , skoro są redaktorzy to można zrobić " Pytanie dnia " ja nawet mogę się tym zająć jak coś , chodzi mianowicie o to, że codziennie będzie zadawane jakieś pytanie i użytkownicy mogliby się wypowiadać , może byśmy się dowiedzieli się o sobie czegoś więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.