Skocz do zawartości

VIP, brak VIPa po zakupie


FLOR

Rekomendowane odpowiedzi

Siema Admini.
Problem mam.
Wykupiłem 10 stycznia o 18:04 poprzez usługę SMS - GOLDVIP.
Ustawiłem sobie VIPa na hasło, dodałem wpis do config.cfg i wszystko ładnie pięknie śmigało przez dwa dni. Później pojawiły się problemy z serwerem - wyrzucało itd., i po całej tej akcji VIP mi nie działa ...
Prośba o zajęcie się tematem i pomoc.
Będę wdzięczny !

PS. [B]nie zmieniałem[/B] nicku od tamtej pory (może to też ma jakiś wpływ)

FLOR / o.Tadeusz Rydzyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o cierpliwość, jest problem ze sklepem, który jest modernizowany. Zostanie Ci zwrócony VIP i przedłużony o czas w którym go nie miałeś ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki.
Myślałem, że wina leży po mojej stronie. W takim razie oczekuję.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='SNICKERS']Proszę o cierpliwość, jest problem ze sklepem, który jest modernizowany. Zostanie Ci zwrócony VIP i przedłużony o czas w którym go nie miałeś ;D[/QUOTE]

Snickers można prosić o zajęcie się sprawą ... trochę długo już to trwa i cierpliwość kiedyś się kończy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś powinieneś go mieć z powrotem, co prawda jestem [COLOR="#008000"]moderatorem[/COLOR] i to nie moja działka, ale postaram się tą sprawę dzisiaj doprowadzić do końca, proszę jeszcze o prywatną wiadomość z kodem zwrotnym i ewentualnym zrzutem ekranu z poczty e-mail (jeśli dostałeś wiadomość na pocztę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.