Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Skarga abc?


^_-DaZ-_^

Rekomendowane odpowiedzi

Stosujemy się do wzoru poniżej.

 

Nick podczas gry:^_-DaZ-_^

Godzina, data zdarzenia:14:20 14.04.2020

Mapa:de_nuke

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę:abc?

IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę:

Opis sytuacji:Kabi wszedł i powiedział morda tam leszczu a kto dostał bana ja. No i fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja słyszałem tylko tyle jak mówiłeś żeby dać rtv i zaraz powiedziałeś "zamknij się idioto czy jakoś tak" więc sorry ale Ty notorycznie wchodzisz na serwer i tylko słychać od Ciebie "dajcie RTV". Jeżeli będzie potrzebne demko to sciagne i wstawie 

 

 

http://695313.node28.pukawka.pl/hltv-2004141414-de_nuke-1586866440-1586867760.zip   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem podczas sytuacji i niestety ale wg mnie ban zasłużony i skarga nie potrzebna bo niestety ale troche siejesz bałaganu jak grasz, niestety ludzie ci nie raz zwracali uwage abyś nie płakał i (ciągle te same mapy gracie itd itp ) chłopie ludzie graja co chcą i niestety ale musimy się z tym pogodzić. a co do sytuacji ile osób ci zwracało uwagę abyś przestał miałczeć  to ludzie się irytowali wiec i padły słowa jakie padły wnoszę o odrzucenie skargi pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt kabi ma za duzo do powiedzenia ale to sie zgłasza do adminów a fakt jest taki ze kabi często i gęsto żartuje takimi wyzwiskami ale widocznie trzeba go przykrócić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabiego nie słyszałem co powiedział ale skoro jest 2 adm który to słyszał więc moim zdanie dla równowagi sytuacji nałożył bym też bana 30 minutowego na gracza Kabi . Myślę że nikt nie zostanie pokrzywdzony . A do Ciebie prośba , jak już wchodzisz na serwer to powiedz raz Rtv a nie co chwilę napierdzielasz . Ludzie są wkurzeni i też dlatego Ty dostałeś bana jako pierwszy .Tyle w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

@^_-DaZ-_^ Ile razy Ci powtarzać? Ktoś się do Ciebie pruje to nie odzywaj się i zgłoś. Do mnie Kabi już nic nie gada a wiesz dlaczego? Bo go zmutowałem i mam spokój od niskiego poziomu zachowania kultury. Sugeruję Ci zrobić to z każdym kto się do Ciebie odzywa w sposób chamski lub prowokujący. U mnie się to sprawdza, błoga cisza : )

 

PS. nie da się pomylić Twojego głosu z inną osobą. Widocznie @abc mógł z jakiegoś powodu nie usłyszeć tego co powiedział Kabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

PS. Właśnie dlatego mam przejebane. Bo jestem na czerwonym u adminów, a jak się ktoś do mnie pruje to wiadomka że to moja wina.

 

Edytowane przez ^_-DaZ-_^
 Cre[A]tOr,
Nie jesteś na żadnym czerwonym u adminów. Zawsze staram się stać po Twojej stronie gdy jestem obecny przy jakiejś sytuacji.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ^_-DaZ-_^ napisał:

a o co chodzi tu? 145.239.239.244:27015...
You have been banned from this server.

 

Próba wielokrotnego wejścia na serwer przy full serwerze. Musisz odczekac chyba 1h i wchodzić przez info server lub wyczaić moment gdy na serwerze jest o 2 osoby mnie niż full. A 3 wyjscie to kup rezerwacje slota. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@^_-DaZ-_^, jesteś bardzo wyszczekany i każdy to wie.. Naucz się chłodnego podejścia, nie dokładania swoich trzech groszy w każdy dialog i będzie okej. Naprawdę - wzbudzasz wiele kontrowersji.. Jeśli chodzi o gracza o nicku kabi - bana powinien dać admin, który był na serwerze - ja z HLTV głosu nie wyciągnę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.