Skocz do zawartości

Pytanie - Brak opisu GodVip'a


photoyoung

Rekomendowane odpowiedzi

1. Informacja dla Was: opisy vipowskich kont Wam nie działają na serwerze.

Wchodzisz w sklep i chcesz poczytać, ale nie żadnych informacji.
2. Chciałem kupić przelewem - nie wiem gdzie szukać kontaktu do administracji, więc kupiłem sms'em.

Druga mapa gra, nic nie mam. 

3. Wpisuję /modele to nic się nie pojawia. Wchodząc do sklepusms i wbijając na goldvip (wykupiłem to, bo było droższe niż godvip, chociaż nie wiem, czym się różnią, bo jak pisałem wyżej, nie ma opisu do tego), ale wchodząc tam, jest info, ze mam wykupione.

Wiec jakie są korzyści i jak to uruchomić? Bo nie ogarniam :)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończy mi się obecny to może kupię. Na razie nadal nie wiem co zawiera się w tym, za co zapłaciłem na 30 dni. 1 dzień poszedł się już walić i nie ogarniam.
Na pewno nie ma w tym slota, bo na serwer wbić nie mogę przy 31/32. Więc macie może gdzieś opis co zawiera się w GoldVip i jak to się ewentualnie obsługuje, przydatne komendy etc.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, SNICKERS napisał:

tutaj masz opis jak kupić przelewem

 


Właśnie zrobiłem przelew na rezerwację slota, skoro GoldVip tego nie zawiera. Przelałem na okres 2 lat. Czy to oznacza, że otrzymam ową rezerwację na 4 lata?
Odnoszę się do informacji z serwera - komunikat o treści "przelewy realizowane są x2" - więc podwójnie dostanę to, za co zrobiłem przelew? Czy źle rozumiem? :)
Czekam na info o GoldVipie. Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goldvip ma złote modele broni, godvip jest vipem ulepszanym za LUZcoiny, można go na prawdę dobrze rozbudować. 

Jeśli nie włączy Ci się do jutra to daj znać, sprawdzimy czy nie ma jakiegoś problemu. 

Ew. pomyśl czy dobrze przepisałeś kod SMS, czy nie wpisałeś kodu SMS jako hasło (kupując usługę nick+hasło)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opiszę ci szybko i na temat goldvip daje ci co rundę modele broni i kolor skinu złoty i to jest tyle filozofia ale za to w Godvipie jest trochę więcej zabawy miłej. To zaczniemy pierwsza rzecz która jest potrzebna to luzcoinsy które dostajemy za zabicie. Liczmy mamy luzcoins. /God wyskakuje nam menu wybieram 1 o odblokuję się nam menu broni za 500 coins itd chyba masz 7 opcji które możesz odblokować bo i w tym masz 110 hp co rundę w tym masz skiny które kosztują 500 coins  ble ble ble i za zabicie dostajesz hp a to ile dostajesz hp zależy od poziomu godvipa który można też dokupić są aż 4 poziomy  1 dostajesz 5 hp 2 10 3 15 4 20/25 i tak wygląda sytuacja 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, SNICKERS napisał:

Goldvip ma złote modele broni, godvip jest vipem ulepszanym za LUZcoiny, można go na prawdę dobrze rozbudować. 

Jeśli nie włączy Ci się do jutra to daj znać, sprawdzimy czy nie ma jakiegoś problemu. 

Ew. pomyśl czy dobrze przepisałeś kod SMS, czy nie wpisałeś kodu SMS jako hasło (kupując usługę nick+hasło)

 

Skiny włączone po wpisaniu /models, ale wszystko wygląda tak samo. 
Natomiast mam na pewno kupione poprawnie, bo tak jak pisałem wyżej, po wejściu w SKLEPSMS, jak wybiorę opcję GoldVip, nie mogę kupować bo "opcja jest już przez Ciebie wykupiona" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.04.2020 o 19:51, photoyoung napisał:

Skiny włączone po wpisaniu /models, ale wszystko wygląda tak samo. 
Natomiast mam na pewno kupione poprawnie, bo tak jak pisałem wyżej, po wejściu w SKLEPSMS, jak wybiorę opcję GoldVip, nie mogę kupować bo "opcja jest już przez Ciebie wykupiona" :)

 

Też miałem taki problem przy zakupie GoldVipa, nie było żadnych złotych modeli, dlatego zdecydowałem się na zakup godvipa i wszystko śmiga, wychodzi na to, że coś po prostu jest nie tak przy zakupie przez sms'a. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  iku. ツ zmienił(a) tytuł na Pytanie - Brak opisu GodVip'a
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.