Skocz do zawartości

Przyszedł czas na zmiany


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie.
Trochę pomysłów skumulowało się w mojej głowie i mam nadzieję że większość z nich wejdzie w życie że tak powiem.
Pierwsza sprawa okres świąteczny minął więc czas usunąć plugin "Christmas c4" i mapy okolicznościowe. Druga sprawa, która wywołuje wiele sporów to RS`y dlatego dobrym rozwiązaniem będzie puszczenie binda na serwerze: bind "klawisz" "say @@c Chcesz aby Twój ulubiony utwór był odtworzony na początku rundy? Wejdź na forum i umieść go w propozycjach roundsound. ". Ja osobiście zajmę się opracowaniem kryterii (bo nie każdy utwór może się tu znaleźć). Trzecia sprawa to dodanie map które cieszą się dużym zainteresowaniem:
- [url]http://maps.cs-bg.info/maps/cs/2660/[/url]
- [url]http://maps.cs-bg.info/maps/cs/1901/[/url]
- [url]http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3108/[/url]
- [url]http://maps.cs-bg.info/maps/cs/3015/[/url]
Po czwarte jestem jak najbardziej za tym, aby MOD BF2 połączyć z MODem BF4. Jest on rozbudowany ma więcej opcji i przyciąga graczy (jest na niewielu serwerach w takim połączeniu). Oczywiście wiązało by się to z resetem odznak (który i tak powinien odbywać się przynajmniej 2x w roku). Żeby nie było dużo poszkodowanych proponuję odnowić opcję darmowej odznaki poziom expert i zrobienia "bilbordów" reklamowych związanych z obecnymi konkursami tak jak to było wcześniej. [url]https://www.youtube.com/watch?v=PEsug90LWp4[/url].
Jeżeli pojawiają się obawy ze serwer będzie crashował przez dodanie BF4 to można je rozwiać usuwając zbędne pluginy.
Czekam na wypowiedzi pozostałych, co o tym sądzicie? Śmiało, to tylko moje osobiste sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem na serwerze (kuleczky) bf4, jak dla mnie trochę dużo opcji. Ciężko było mi ogarnąć. Zmiana z bf2 na bf4, wiążę się ze zmianą odznak, jest ich mniej o 2 poziom, chyba że zostałyby bez zmian. W bf4 jest kilka fajnych opcji, np. masz do zdobycia różne osiągnięcia, jest ich około 25. ( jest to bardzo rozbudowane, każdy musiałby wejść i zobaczyć, za dużo pisania) Nie mówię że to jest zły pomysł aczkolwiek osobiście zostawiłbym tak jak jest obecnie :)

żeby przyciągnąć więcej graczy na bf2, można by było zrobić np. po osiągnięciu 50 godzin na serwie, dostaje się odznakę za 50% taniej. A za 100 godzin, wybiera gracz dowolną odznakę (profesjonalisty) Myślę, że to przyciągnie graczy na dłużej, niż tydzień czy dwa. Oczywiście godziny podałem przykładowo, można zmienić.

Edytowane przez Son Goku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł :D Mapy świąteczne jak najbardziej można już zlikwidować i zastąpić innymi. Co do BF4 to też spotkałem się z tym (ale na niewielu serwerach), tam gdzie Gandi napisał mają to i jest to dość fajne, bo jest więcej rzeczy do zdobycia :)

+ Proponowałbym też naprawić pliki pomocy, opisu odznak i dodać opis VIPów :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?1555-Propozycje-RoundSound[/url]
[url]http://cs-luzownia.pl/showthread.php?988-Propozycje[/url]
pisanie 100x o tym samym może w końcu przyniesie jakiś skutek?
bf4 jak najbardziej jestem za bo bf2 już mi się znudził, nie da się grać na tym modzie w nieskończoność
i zastanawia mnie tylko jedno, kolejny dust2? z całym szacunkiem ale można już rzygać tą mapą i jej modyfikacjami, na bf2 jest około 40 map i połowa to dusty?
co do reszty map to kabul powinien być aż dziwne że nie ma
wiocha to mała mapa i na tym modzie chyba nie wypali, można wejść na txt, i mając przewagę w odznakach się będzie karało że głowa mała
a inferno może być jak dla mnie
i jeszcze jedno, jak chcecie dodawać nowe mapy już jest 40 to zróbcie w końcu to ograniczenie o ile nie ma bo dawno nie było mnie na serwerze, bo co z tego jak jest 40 map jak grane jest cały czas 10 tych samych?
wczoraj było granych 28 dustów i 37 innych map, od godziny 17:31 do 19:55 leciały same dusty, nie mówię nie może to kilku graczy przyciągnie ale są też tacy których to zniechęci do gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdzam iż za propozycjami jestem jak najbardziej za , zrobić jakiś mix dwóch modów i dodaniem jeszcze czegoś od Siebie by było czymś nowym i wybiciem się przed szeregi innych serwerów czego inny nikt nie ma.. Jesteśmy jedną z najoryginalniejszych sieci serwerów więc kontynuujmy nasz projekt i dodawajmy zawsze jakieś nowości a być może tego właśnie potrzeba na bf2 zmian , połączenia modów aby to rozkręcić.. Bardzo dobry pomysł tym bardziej jak mod bf4 jest tak rozbudowane.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frutek dobrze mówisz, ale z doswiadczenia wiem ze modyfikację dustow przyciągają ludzi. Pół roku temu serwer ten byl only dd2 i cieszyl sie oogromną liczbą graczy. Dlatego te dusty coraz czesciej sie powtarzają, bo przyciągają ludzi. MOD bf4 jest idealnym rozwiazaniem na zapelnienie serwera. Czekam na wypowiedzi innych i biore sie za wprowadzenie w zycie wielu propozycji. Oczywiscie nie wszystko zależy ode mnie. Ale jak zwykle będę walczyć ze sprzeciwem :D

Znow nie zauwazylam ze Tomek zalogowany :D / Bociara

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak: plugin z paka usuniety, zbedne mapy rowniez. Nowe dodane. Respawny dodane, bind puszczony (dzis opracuje regulamin). Pozostala kwestia MODa badz naniesienia innych zmian, ktore przyciągną graczy :) i oczywiscie "bilbordów". Takze sukces w polowie osiagniety i prosze nie mowic ze nic sie nie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze propozycje są jak najbardziej na +. Ale to przeniesienie BF2 na BF4, jak dla mnie słaba opcja. Dzięki BF2 trafilem na ową sieć serwerów, lubię ten mod i ciężko mi sie będzie przenieść na BF4 (po raz pierwszy bede chyba na takim grał). Na nie, o ile mój głos ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bf4 raczej odpada Zmiana na dd2 tez juz niemorzyniesie wiecen efektow Moim zdaniem 4fun bf2 tk najlepszanopcja tylko to trzeba do piscic a ja caly czas cos innego robie ale dajcie mi z tydzien ogarne wszystko i zacze bf2 Wpolnoe go rozkrecimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Moja skromna propozycja zmian to :
1.dodanie realistycznego wyglądu krwi
2.zmianę nazw broni na realne odpowiedniki
3.dodanie możliwości przemieszczania się podczas podkładania bomby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Realistyczny wygląd krwi może niektórym graczom troszeczkę pogorszyć jakość gry, [SIZE=3][B][COLOR="#FF0000"]-[/COLOR][/B][/SIZE]
2. Nie jest to potrzebne, nazwy są klasyczne i od zawsze takie były [SIZE=3][COLOR="#FF0000"][B]-[/B][/COLOR][/SIZE]
3. Można by dodać - tak jest chyba na GOMOD [COLOR="#008000"][SIZE=3][B]+[/B][/SIZE][/COLOR]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.