Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] [SEZON 1] P&O #1- SolariS


Gość WoW *CsL*

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, pierwsza nominowana osoba do P&O H@ SolariS.

[P] Dlaczego masz nick jak jakiś autobus ??
[O]To stare czasy, rok gdzieś 2007 i rzecz bardzo prosta. Wiele razy słyszałem to pytanie także już wyjaśniam. Wracając wieczorem do domu autobusem rozmyślałem nad nowym nickiem do internetu, gdyż znajomi mieli problem z moim poprzednim (MrBRS) I wypatrzyłem nazwę „SolariS” i tak już zostało przez ostatnie 10 lat. Marka SolariS się rozwinęła jak na polskie warunki i ja też csowo się rozwinąłem.

[P]Czemu jesteś gruby ?
[O]Hmm ciekawe pytanie, nie uważam się za osobę grubą aczkolwiek troszkę masy jest. Można nad nią śmiało pracować :)

[P]Ile dziennie połykasz kebsów ?
[O]Nie jem kebsa codziennie, ale jest to jedno z moich ulubionych dań, także minimum raz w tygodniu jem kebaba oczywiście nie jakiegoś tam dla mas tylko najlepszego. Na co dzień jednak żywię się typowo domowo.

[P]Czemu nie grasz w CS:GO ?
[O]Oj grało się grało i to całymi nocami. W sumie chyba mam przegrane 1200 godzin. Zniechęciły mnie te ruletki, obstawiania tych skinów na te mecze. Jaranie się tymi viratalami drużynami czyli ta cała otoczka, która z graniem ma niewiele wspólnego według mojej opinii. Skin nie zapewni umiejętności, a jak słyszę „biceps” to mnie ciągnie na wymioty. Dlatego wróciłem do klasyki.

[P]Czy masz jakieś uzależnienie ?
[O]Według bliskich jestem uzależniony od internetu ale ja sie z tym nie zgadzam do końca. Może lekki uzależnienie od alkoholu, po prostu lubie wypić piwo

[P]0,5 czy 0,7 ?
[O]Nie jestem zwolennikiem picia wódki ale myślę, że ilość powinna być rozlozona na liczbę osób pijących

[P]Żubr czy Warka ?
[O]Warka zdecydowanie

[P]Kto Cię najbardziej wkurza na forum?
[O]Młodzi użytkownicy zadający dziwne pytania, zwłaszcza "czemu mi nie działa vip"

[P]Czym się zajmujesz zawodowo?
[O]Kurier InPost, przesyłki małogabarytowe, głównie allegro. Do tego jeszcze jestem opiekunem produktów Pepsi pare razy w miesiącu, żeby coś wpadło więcej.

[P]Uprawiasz jakiś sport czy wolisz oglądać?
[O]Zawsze jestem w wiadomościach ze świata sportu na bieżąco a co do czynnego urawiania to raczej siłownia u kolegi i piłka nożna czasami.

[P]Dlaczego Baltie uważa, że jesteś gruby?
[O]Nie wiem w sumie, może przez te kebaby, że lubie.

[P] ile w koncu masz lat?
[O]Czemu w końcu? 26 skończe 4 lipca

[P] ile grasz w cs`a?
[O]Wiele osób pisze jak to nie grało w kawejkach itd ale ja gram w csa od 2006/2007 roku a wcześniej epizody.

[P] jaki sport najbardziej lubisz?
[O]Piłka nożna(Koroneczka wiadomo) a oprócz chętnie oglądam piłke ręczną a zimą śledze skoki narciarskie.

[P] najlepsze piwo jakie piłeś
[O]Sporo tego ale bardzo dobrze wspominam słowackiego Kelta, Atak chmielu a i tu może ktoś pamięta koncernowe piwo Grunengold którego już nie ma, jednak sentyment z młodych lat został.To moje TOP3 PS: Nie lubie Ciechana i nikt mnie nie przekona.

[P]co u brata?
[O]Od ponad roku szczęśliwy tata, wykupił mieszkanie i żyje sobie spokojnie z kobietą i dzieckiem.

[P]czemu się nie wyprowadzisz?
[O]Nie rozumiem pytania. Moj dom rodzinny stoi pusty mama za granica, brat na swoim a ja do dziewczyny sie przeprowadzilem takze spokojnie o moje warunki zyciowe :)

[P] dlaczego Solaris ?
[O] Wyjaśnione - pierwsze pytanie.

[P] Czy wiesz że czytając od tyłu Solaris, ( SiraloS) to Damska postać z bajki ?
[O]O SilaroS wiem, jednak o tym, że to postać z bajki pierwsze słyszę ale zagłębie się w ten temat.

[P] co oznacza Twój awatar ?
[O] Białego Orła, w koronie który zabija ruska i Niemca na tle tekstu Roty. Odzwierciedla moje poglądy na pewne sprawy.

[P] dlaczego nie włączasz grzania w zimę jak z Tobą jadę ?
[O]Pomijam.

[P] dlaczego kasowniki ci nie działają co chwile ?
[O]Pomijam.

[P] co zmienił byś w swoim życiu ?
[O]Hmm często o tym myślę. Wiele razy poszedłbym w inna stronę, a na pewno bardziej skupiłbym się na rzeczach ważnych praca rodzina, a nie na głupotach. Chcialbym wchodzić w życie z obecnym rozumem. Z obecnego życia to zmieniłbym prace na lepsza do czego powoli dochodzę.

[P] jak zostałeś H@ ?
[O]Jak Luz otworzył siec to nic nie robiłem zasadniczo i zaproponował mi współprace i zostałem webmasterem w razem z Tomkiem (Wrednym) potem miałem 4 miesięczna przerwę niestety i już nie wróciłem na swoje stanowisko tylko na H@ co jest zrozumiale, jakieś konsekwencje musiałem ponieść.

[P] czym zajmujesz się w życiu (praca) ?
[O] Było

[P] Kogo nominujesz do następnego P&O ?
[O]No jak to kogo Tomasza wiadomo [Wredny].

Zachęcam do zostawiania opinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.