Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ⚑] Plugin blokujący możliwość gry danej mapy jeśli była ona grana w ciągu ostatnich X map


Ml0dY

Rekomendowane odpowiedzi

1. Czego dotyczy propozycja: Plugin blokujący możliwość gry danej mapy jeśli była ona grana w ciągu ostatnich X map 
2. Dlaczego uważasz że jest to potrzebne: Mamy wiele dobrych map na serwerze a grane są w kółko te same, ja wiem że to klasyki ale taki azctec czy dd2 to są bardzo często grane, trochę różnorodności by nikogo nie zabiło :)
3. Link jeśli jest:
4. Twój nick z gry: Ml0dY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem za odechciewa się grać w kółko dd2 albo aztec jest wiele innych map wgranych które nie były grane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra propozycja....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także jestem za. Mimo, iż lubię grać np. mapy aztec na serwerze (jest ich bodajże 4, pewnie są też i inne mapy, które mają kilka wersji, nie będę na siłę sobie próbował przypomnieć) to takie odświeżenie w postaci nowych/mało grywalnych map byłoby myślę miłe (ekhem, eldorado OUT xD Just joking). Popieram jak najbardziej i myślę, że aktualny cooldown (czy jak to tam się zwie) można zwiększyć o np. 4 mapy czy ile tam potrzeba i sprawdzić jak to będzie wychodzić w praniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma przypadkiem tak, że po granej mapie musi być odstęp 5 map?  Od zawsze były grane te same mapy, są i będą bo ludzie tego chcą ;) Nie mówię, że to popieram ale chyba właśnie tak jest :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to zeby byla dana mapa grana co 10 czy 15 mapek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Taki plugin jest na serverze. Wpisywanie RTV z pozytywnym wynikiem wymuszenia zmiany mapy resetuje taką blokadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 to trochę mało jak na serwerze dostępnych jest 40-50 map, takie moje zdanie :) albo usuńmy je bo tylko zaśmiecają, kolejna sprawa to fakt że jeśli rtv resetuję tą blokadę to jaki jest jej sens ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem za wyłączeniem rtv  wtedy będzie sprawiedliwie i ludzie zaczną mądrze wybierać mapy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

RTV Jest po to żeby ludzie nogi sami zmienić mapę której nie chcą grać i kogą to zrobić z każda mapa .Blokada jest ustawiona na 7 jeżeli się nie mylę bo 5 było malo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, NWN_LUZ napisał:

RTV Jest po to żeby ludzie nogi sami zmienić mapę której nie chcą grać i kogą to zrobić z każda mapa .Blokada jest ustawiona na 7 jeżeli się nie mylę bo 5 było malo

Ale ludzie wybierają mapę a potem zmieniają ją po 3 minutach 😂 to po co ja wybrali :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to też nie do końca tak, że gracze wybierają mapę, bo chcą ją grać - ile razy było, że po prostu w nominacjach nie było żadnej przystępnej i po prostu wybierało się mniejsze zło? Pewnie wiele. Każdy ma jakieś swoje upodobania co do map i będzie nominował tyle razy, aż w końcu będzie grana. 

Oczywiście, granie map innych niż podstawowe, które każdy zna na wylot jest jak najbardziej okej, ale to się nie zawsze sprawdza, bo są mapy, które były grane z 3-4 razy przez niektórych, a co za tym idzie - nie wiadomo gdzie iść, jaką taktykę zagrać, no i dobra, można sobie przelecieć mapę jak już się zginie, ale to dalej nie to samo, więc a z automatu wzbudzają niechęć, tak mi się wydaje. 

Więc jedynym rozsądnym rozwiązaniem, byłoby po prostu zlikwidowanie resetu blokady po wpisywaniu rtv, o ile to możliwe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiń systemu tylko ludzi :D Połowa wciska 1 nawet nie patrząc  na to jakie mapy są do wyboru. Rtv właśnie jest sprawiedliwe- jak ktoś chce grać daną mapę to nie wpisze rtv i nie będzie zmiany. Jeżeli sie uzbiera osób do rtv to znaczy, że warto zmienić mapę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem za tym,aby wprowadzic taki system żeby rtv nie resetowało limitu map(tak jak Luizka napisała jeśli to możliwe),czyli jeśli ostatni raz była grana mapa de_dust2 to czy będzie rtv czy nie,nie może ona byc grana przez kolejne 5 czy 7 map(ile tam jest ustalone).Rtv niech zostanie,bo to wprowadza demokracje na serwerze wg mnie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zwiększył blokadę do 10 map i wyłączył reset blokady przez RTV i będzie myślę super :) nawet klasycznych map jest na tyle żeby spokojnie 10 map zagrać sensownych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Cre[A]tOr napisał:

Tylko że system do wyboru map wybiera czasem takie gowno, że jedynym rozwiązaniem jest wpisanie rtv po zmianie. Nominowanie map nie zawsze działa.  Rtv musi zostać 

Jasne, rtv jest potrzebne ale może dałoby radę wyłączyć ten reset blokady map po użyciu RTV ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.