Skocz do zawartości

[UB ✔] BAN


no sound

Rekomendowane odpowiedzi

Admin gibon proszę o dowody,

Osoby kompetentne  proszę o szybkie rozpatrzenie tego tematu.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

@GiboN prosimy o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostal ban na innej mapie zapomnialem dodac dem do spr  https://www94.zippyshare.com/v/926FPJ8A/file.html

 

https://www94.zippyshare.com/v/926FPJ8A/file.html

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę również o demko z mapy de_dust2, na której dostałem bana o którym mowa w tym temacie,

lub dłuższe demko z awp_map, na tym demku nic ma, jedynie fajny strzał i jak ginę...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez no sound
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie dość dziwna sprawa oglądając na 1/4 prędkości nie widać aby model przy którym celuje się wychylił a jeszcze dziwniejsze jest że chwilę odczekał i dopiero oddaj strzal BL do roboty :D@Ligaliero @PIETRUCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za spam, ale muszę się bronić, mam do tego prawo. 

Pnr racja, sam jak oglądałem ten urywek demka to wygląda to podejrzanie, jednak na całym demku zauważycie, że w drużynie przeciwnej było kilku zawodników, którzy za każdym razem stamtąd się wyłaniali. Gdybym coś miał, na bank był zauważył gościa z lewej... W każdej rundzie próbowałem tam strzelać, jak i w inne miejsca gdzie mogą się znajdować. Ileż to razy dostałem głowę przez skrzynię nawet się nie pokazując na takiej typu mapie(jak pewnie każdy). To był zwykły przypadek, ponawiam prośbę o wrzucenie całego demka z awp_map jak i demka z d2 gdzie dostałem drugiego bana, po obejrzeniu któregoś z nich, nikt nie będzie miał żadnych wątpliwości. 

 

Awp_map była jedna moich map, na których zdobywałem medale na esl 1vs1 będąc pierwszy w rankingu, za starych dobrych lat... (podra, można znaleźć) 

Gram czysto, nie mam sobie nic do zazucenia. 

Czekam z niecierpliwość na całe demka i rozstrzygnięcie tej niezręcznej sytuacji. 

 

Pozdrawiam serdecznie 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@no soundnie twierdzę że grasz nie czysto ale akcja dziwna dlatego czekamy na opinie BL i ewentualnie na więcej materiałów 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi podskok z celownikie awp widać głowę i kolesia zatrzymaj i zobacz czysto 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.