Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY]Pytanie tygodnia #46


SNICKERS

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem uniwersalny co do miejsca odpoczynku, nie ma dla mnie różnicy czy to  morze, góry czy Mazury :D

Z krajowych miejsc jakie mogę polecić to takie bardziej oklepane jak Pobierowo czy Zakopane , albo jak ktoś nie zna, nie był to polecam Karpacz, Jezioro Nyskie (Głębinów, Otmuchów),  Gliwice (bardzo ładny Park Chopina z Palmiarnią)

 

Zagraniczne ? Często odwiedzałem "buta z mapy Europy", Włochy zajebiste miejsce. Polecam Rzym, wykopaliska, muzea, Koloseum świetna sprawa, jeśli zmęczycie się ciężkością i tłokiem w Rzymie to niedaleko od niego leży bardzo malownicza miejscowość (Ostia Antica) z dość dużą ilością zabytków, znajdziecie tam między innymi ruiny łaźni "cesarskich" , Antyczny teatr, dawne magazyny portowe i termy Neptuna , zamek "Castello di Giulio II" :D Czechy czyli bardzo oklepany "Spacer w chmurach w Dolni Morava", Praga :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna miejscowość w Wielkopolskim polecam z całego serduszka | Skorzęcin |

Sam dużo razy tam bywam i nie patrzę na paliwo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.