Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Kreglas to dobry gracz


Kabi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: Kabi

Godzina, data zdarzenia: 14:02, 24/06/2020

Mapa: de_eldorado

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: kreglas

Opis sytuacji: Ja wiem, że kreglas jest najlepszym graczem na tym serwerze, ale według mnie jego adminowanie jest chujowe. To moja opinia i wydawało mi się, że do takowej mam prawo. Na mapie eldorado z 25 graczy zostało 7... Ludzie narzekali na wybraną mapę i zaczęli wychodzić, a duża część przeniosła się na specta. Były prośby o wpisanie rtv, jednak brakowało 2ch sztuk (przez to, że niektórzy na spect byli afk, a niestety liczy ich jako graczy którzy muszą to rtv wpisać). Niestety kreglas zamiast interweniować w tej sprawie (chyba adminowi powinno zależeć, żeby na serwerze było jak najwięcej graczy) wolał zbijać staty na ludziach którzy siedzieli na respie... wiadomo topka najważniejsza. Skomentowałem to słowami "co za chujowe adminowanie" czy coś tego typu (nie był to pocisk w kierunku osoby tylko raczej w kierunku jakości wykonywania obowiązków). Ban na tydzień oczywiście przesadzony... No ale cóż... przez tydzień będzie Ci łatwiej zbierać łatwe fragi. Oczywiście wolałbym, aby ban był krótszy. Jednak skarga dotyczy chujowego adminowania, a nie bana. Bardzo Cię proszę ogarnij się chłopie. Admin jest dla ludzi, a nie na odwrót.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ban słuszny WQ go prawie zawsze pisze na niego jakieś smuty i farmazony każdy by się zdenerwował od puść mnie też obecność kreglasa nie odpowiada na servie ale ja nie pisze farmazonów na forum na Admina który dał mi bana za bluzganie albo za TXTY.... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Powiedziałeś, cytuje: "tylko kręgiel jebany nie wpisze". a to, że teraz skargę napisałeś wnioskuję o permamentne usunięcie twojej chamskiej niewychowanej osoby z tego servera i forum. Jesteś zwykły cham i prostak który ma gdzieś regulaminy i wydaje ci się, że za każdym razem się będziesz ślizgać! Dzisiaj znów łaziłeś na de_nuke i zwróciłem ci uwagę to się prułeś że to nie TXT. Nie znasz regulaminu i nie masz zamiaru ani go poznać ani się do niego zastosować.

 

Wnioskuję za permamentnym usunięciem tego chama z servera. Nagranie w którym doszło do w/w zajścia jest w posiadaniu @SNICKERS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z resztą... co ja będę z Tobą dyskutował... Jesteś złośliwym chamem i tyle.

Edytowane przez Kabi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
Przed chwilą, Kabi napisał:

Ale kłamiesz typie...

 

Mam nagranie ty jesteś aż tak głupi czy tylko udajesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurwiasz mnie niemiłosiernie swoimi wstawkami. Prowokujesz ludzi do tego, żeby się na ciebie wkurwiali. Ciekaw jestem czy w realu też pozwalasz sobie na takie wstawki.

Na nuke były textury ? O czym ty mowisz człowieku... Wykorzystujesz przewagę "siłową" w grze po to, żeby wkurwiać innych graczy. Jak Cię widzę na serwerze to mi się odechciewa grać bo zawsze się do czegoś przyczepisz... do czegoś do czego nikt inny się nie przyczepia. A przecież serwer ma w nazwie "Luz"... tobie tego luzu bardzo brakuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym... za obrazę dostałem bana. Skarga nie dotyczy bana tylko twojego adminowania. Brak reakcji na to, że z serwera wychodzi 20 osób.... a ten sobie śmiga po dachach jak gdyby nigdy nic....

 Ligaliero,
Edytuj post a nie piszesz post pod postem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam liczne wyzwiska z ust Pana powyżej, chociażby dzisiaj(ale nie tylko). Nie nagrałam niestety tego, ale Twoje zachowanie Kabi jest dość śmieszne i irytujące. Kiedy wchodzisz na serwer zachowujesz się co najmniej jakbyś był w top 3, mówisz wszystkim jak mają grac, co mają robić, a jak Ci się coś nie spodoba to zaczynasz wyzywać i przeklinać na prawo i lewo. Dzisiaj dla przykładu gracz nie chciał Cię podleczyć, to zacząłes pruć się, nastało wielkie oburzenie i  ze jak to nie umie Cię podleczyć, co to za amator itp. 4fun jest luźnym serwerem, ale osobiście kiedy widzę jak się odnosisz do innych graczy i każdego próbujesz ustawić względem siebie to odechciewa mi się jakiejkolwiek gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Sisters Gustlikos napisał:

Potwierdzam liczne wyzwiska z ust Pana powyżej, chociażby dzisiaj(ale nie tylko). Nie nagrałam niestety tego, ale Twoje zachowanie Kabi jest dość śmieszne i irytujące. Kiedy wchodzisz na serwer zachowujesz się co najmniej jakbyś był w top 3, mówisz wszystkim jak mają grac, co mają robić, a jak Ci się coś nie spodoba to zaczynasz wyzywać i przeklinać na prawo i lewo. Dzisiaj dla przykładu gracz nie chciał Cię podleczyć, to zacząłes pruć się, nastało wielkie oburzenie i  ze jak to nie umie Cię podleczyć, co to za amator itp. 4fun jest luźnym serwerem, ale osobiście kiedy widzę jak się odnosisz do innych graczy i każdego próbujesz ustawić względem siebie to odechciewa mi się jakiejkolwiek gry. 

taaa... śmiałem się, że nie ma przycisku "e" na klawiaturze, albo poprostu jest tak złośliwy. Wielkie mi rzeczy ;P była beka z typa i to nie tylko z mojej strony, ale widzę, że koło wzajemnej adoracji przyszło z odsieczą.

 

Jeszcze raz napiszę. Skarga nie dotyczy bana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Skarga na admina za to że dał ci bana za txt do których się przyznałeś. Skarga jest zwykłą złośliwością.

 Ligaliero,
Z tego co widze to tu sprawa jest nie o bana za txt a za "jebany kreglas" - obraza admina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  JOKER XD zmienił(a) tytuł na [ODRZUCONA ✘] Kreglas to dobry gracz
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.