Skocz do zawartości

Wywiad z Paulinaa.


Gość WoW *CsL*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim drugim wywiadzie z udziałem Pauliny. Miłej lektury.



Legenda:

Gość- Paulinaa.
Redaktor- Baltie

Witam. Z tej strony Baltie, czy zechciałabyś udzielić mi wywiadu?

Oczywiście, czekałam na to cały dzień. :D

Może na samym początku przedstaw nam się, powiedz ile masz lat oraz gdzie mieszkasz?

Paulina lat 20, no i mieszkam w Lublinie. ;p

Porozmawiajmy o Twoim miejscu zamieszkania. Lublin - Podoba Ci się tam czy wolałabyś mieszkać gdzie indziej ?

Miasto jak miasto ma swoje plusy i minusy, ale oczywiście, że lubię je. Nie chciałabym mieszkać, gdzie indziej, jest dużo ciekawych, ładnych miejsc i jest na prawdę pięknie w nocy :) więc zapraszam wszystkich czytających może ich troszkę oprowadzę. ;p

Już Mnie tam ciągnie, może kiedyś się wybiorę jak zaprosisz i oczywiście mnie oprowadzisz.

Oczywiście, zapraszam wszystkich, ale nie obiecuje, że będę dobrym przewodnikiem :) no, chyba że interesują Cię bary hahaha. :D

Przejdźmy, więc bardziej do Twojego życia prywatnego, powiedz nam uczysz się?

Uczę się zaocznie, kończę właśnie szkole policealna jako technik BHP. :)

Jak Ci idzie, są jakieś problemy z nauką, albo ciężko Ci to przychodzi?

Jak na mnie idzie dobrze… ale niestety lub stety to dzięki mojemu kombinowaniu chociaż myślałam, że to trudniejszy kierunek. :)

Dasz sobie radę. Powiedz nam jakie masz plany po tym jak opuścisz te progi?

No oczywiście, jak zawsze. Póki co moje plany nie są i raczej nie będą związane z BHP. Za kilka dni wyjeżdżam do Holandii, a później chciałabym pracować za „kółkiem” :) tak, tak kobieta i kierowca to nie brzmi dobrze, ale pamiętajmy, że to stereotyp. ;p

Szczerze mówiąc to nie wiem czy komuś przeszkadza kobieta siedząca za kierownicą, ale to zdania wymienne. Najważniejsze, żebyś to Ty była zadowolona z tego, co robisz. Bijesz wysoko, tego Ci życzę! Czym się zajmujesz w wolnym czasie, masz jakieś zainteresowania?

No tak, ale większość uważa, że to facet jest lepszym kierowca. :) W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi, troszkę imprezuje, no i co najważniejsze jeżdżę autem-nawet najkrótsza trasa sprawia mi frajdę :Da interesuje się samochodami, muzyka, no i sportem szczególnie siatkówka. ;p

Szczególnie siatkówka. – Miałaś jakieś plany na rozwijanie tego zainteresowania? Czy po prostu interesujesz się tym dla rozrywki?

Grałam w klubie i trenowałam prawie 10 lat więc plany były, nawet duże, no ale jak to w życiu bywa nie zawsze wszystko wychodzi ;p, no i teraz od czasu do czasu zagram sobie rekreacyjnie jak jest okazja.

Zawsze możesz zacząć od nowa, jesteś jeszcze młoda. :D To chyba już wszystko z życia prywatnego. Przejdziemy teraz do świata wirtualnego.

To już nie ta forma :) prowadzę zły styl życia żeby wrócić do sportu ;p oj no już nie taka młoda, nie pochlebiaj mi aż tak. :D

20 lat, można powiedzieć całe życie przed Tobą. Jak trafiłaś na Cs-Luzownia.PL?

Jestem tu od początku powstawania sieci. Luzik zaprosił mnie do gry, no i jakoś tak wyszło, że zostałam na dłużej.

Pełnisz funkcje admina, powiedz czy to jest trudne zadanie dla Ciebie czy raczej lubisz się tym zajmować ?

Szczerze mówiąc myślałam, że będzie trudno bo nigdy nie pełniłam tej funkcji ale okazało się ze nie jest tak złe chociaż kilka wpadek zaliczyłam. Tak, lubię się tym zajmować i myślę, że bardzo złym adminem nie jestem. ;p

Jesteś dobrym adminem. Nie miałaś żadnych przykrości ze strony graczy serwera, że jesteś kobietą i sobie nie poradzisz z taką funkcją ? Wiesz jak to bywa w internecie. Czy może na odwrót, każdy Cię wspierał pomagał to ogarnąć.

Wiadomo ludzie są różni czasami bywają "trudni" gracze ale nie trzeba się tym przejmować. Jeżeli chodzi o administracje luzowni to jak miałam jakieś pytania lub wątpliwości zawsze ktoś mi pomógł wiec tutaj jest bardzo pozytywnie :)

Cieszy mnie to. Uważam że nasza administracja jest w porządku.Skąd się wzięło zainteresowanie cs'em?

Jako ze od zawsze byłam chłopczyca zainteresowałam się cs'em własnie przez kolegów, codziennie namawiali mnie do gry no i tak wyszło, że już pykam w to ładnych kilka lat :) oni już dawno zrezygnowali a ja nadal czuje się w to jakoś "wciągnięta" :D

Widzę, że masz bardzo dobry staż-kilka lat. Oczekujesz wyższej rangi na forum niż admin ?

W zupełności admin mi wystarczy, po pierwsze czas mi na to nie pozwoli a po drugie uważam, że są lepsi ode mnie na wyższe stanowiska no ale może kiedyś...;p

Życzę Ci abyś została H@. Dowiedziałem się sporo na Twój temat .A więc czas na krótkie pytania i trochę humoru.

Hahah oj lepiej mi tego nie życz bo siec nie będzie już taka dobra :D okej lecimy dalej ;p

Samochód sportowy czy raczej wersji rodzinnej?

Póki co sportowy, lub jakiś terenowy :)

Jak oceniasz moją pracę jako redaktor ?

No póki co jest 5+ :D 6 nie daje bo jeszcze spoczniesz na laurach :D nie no jesteś dobrym redaktorem. :)

Dziękuje za miłe słowa :) Wywiad niestety dobiega końca chciałabyś kogoś pozdrowić ?

Szkoda, dopiero zaczęłam się rozkręcać :D pozdrawiam wszystkich czytelników no i oczywiście Ciebie! :D

Dziękuję za pozdrowienia i za wywiad, oczywiście również do pozdrowień się dołączam. Pamiętaj, że to nie był ostatni wywiad z Twoim udziałem mam nadzieje, że udzielisz jeszcze nie raz takiego dobrego i wyczerpującego wywiadu. Również Ciebie pozdrawiam do usłyszenia cześć!

Cześć cześć! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierowca w transporcie osobowym czyli kat D mnie najbardziej interesuj, przewoz osob ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.