Skocz do zawartości

[ZAMKNIĘTY] Wywiad z Bociara


Gość WoW *CsL*

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w moim kolejnym wywiadzie. Miłego czytania.



Legenda:

Gość- Bociara
Redaktor- Baltie

Witaj! Na początku chciałbym Ci podziękować za chęć udzielenia mi wywiadu.

Cała przyjemność po mojej stronie :)

Na początek przedstaw się, powiedz ile masz lat? i skąd pochodzisz.

Nazywam się Mariola, mam 20lat, pochodzę z małej wsi na Podkarpaciu.

Nigdy nie byłem na Podkarpaciu. Są tam jakieś miejsca, które można by pozwiedzać?

Hmm, jest wiele miejsc które warto odwiedzić. Dla kogoś kto nigdy tu nie był atrakcją może być rzeka, która tędy płynie. Nie jestem typem człowieka który lubi podróże, więc za wiele nie mogę powiedzieć ;) Może to dziwne ale nigdy nie zwiedzałam Podkarpacia ;)

Więc wychodzi na to, że można śmiało się tam wybrać.Przejdźmy więc bardziej do Twojego życia prywatnego masz jakieś hobby ? jak tak to opowiedz o nim.

Moim hobby jest ciągłe pogłębianie wiedzy. To skomplikowane do wytłumaczenia w kilku zdaniach. Jestem dość specyficznym typem kobiety. Mam swoje poglądy i idee.

Czyli mam to rozumieć, że doskonalisz się w tym co robiłaś wcześniej ?

To co robiłam wcześniej zupełnie odbiega od tego co robię teraz. To kwestia spojrzenia na świat. Człowiek nabiera mądrości z czasem a raczej z wiekiem. Może to dziwnie zabrzmi, ale w tak młodym wieku z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że osiągnęłam swój cel życiowy. Wciąż stawiam sobie nowe cele i dążę do nich za wszelką cenę.

Założyłaś rodzinę, masz wspaniałego męża, czego więcej chcieć od życia ? Rozumiem Cię nie musisz odpowiadać na pytanie. Czym się zajmujesz w wolnym czasie, a jakie masz ogólne zainteresowania?

W wolnym czasie spotykam się ze znajomymi. Na takim etapie życia ciężko o wolny czas, ale zawsze się chwila znajdzie. Interesuję się fotografią, dobrym filmem, nowościami z różnych dziedzin.

Masz ciekawe zainteresowanie. Nie myślałaś o tym żeby je rozszerzać? Pracować w branży fotograficznej ?

Heh, myśl może i kiedyś taka była. Jednak szybko poszła w odstawkę. W momencie kiedy zostałam mamą skupiłam się tylko i wyłącznie na wychowaniu córki. Dopiero od niedawna znów zaczęłam naukę ale nad wyborem kierunku nie zastanawiałam się jeszcze. Może jest zbyt wcześnie na podjęcie decyzji. Z roku na rok jest zapotrzebowanie na inny fach, ze tak powiem. Jedno jest pewne czas pokaże ;)

Pamiętaj, że nigdy nie jest za późno na zrealizowanie tego czego się pragnie. Ale szanuje to, że rodzina jest na pierwszym miejscu, tak powinno być. Powiedz nam jakby nie rodzina to co ?

Jakby nie rodzina, to pewnie stoczyłabym się na dno. Do tej pory moje życie było szare. Dziewczynka z rozbitej rodziny, która znalazła przyjaciela w dragach.. nic szczególnego, ale nie do zrozumienia dla osoby, która nigdy tego nie doświadczyła. Jednak staram się nie wracać do przeszłości i od wszystkiego co mnie w życiu spotkało trzymać się na dystans.

Wybrałaś najlepszą drogę z możliwych życzę Ci powodzenia w dalszym realizowaniu planów na przyszłość no i oczywiście dla Twojej i Tomka córeczki wszystkiego dobrego a zdradzisz nam imię córki?

Imię naszej córki jest odzwierciedleniem tego co osiągnęliśmy. Ma na imię Wiktoria.

Piękne imię Zwycięstwo. Może Mniej, a może więcej już o Tobie wiemy, więc przejdziemy do tematu forum. Powiedz nam jak trafiłaś na Cs-Luzownia.pl?

Trafiłam tu dzięki swojemu kuzynowi, który jest tu dobrze znany, lecz za dobrego zdania nikt o nim nie ma, ale to już inny temat. Jak zajrzałam w czerwcu ubiegłego roku tak zagrzałam miejsce do dziś :)

Pełnisz posadę Junior Headadmina powiedz nam czy to jest ciężkie zadanie według Ciebie ?

Powiem tak, przyszłam tu z minimalną wiedzą, zdobytą za dzieciaka. Wszystko czego się nauczyłam zawdzięczam ludziom którzy poświecili mi czas na naukę. W momencie kiedy zostałam OP byłam zaskoczona a zarazem zadowolona. Jh@ to było spontaniczne wyzwanie, które przyniosło efekty. Zdobyłam dużo więcej wiedzy. Teraz to nic trudnego, kiedyś przerażające obowiązki ;)

Dla mnie jak i dla większości użytkowników bardzo dobrze się spisujesz na swoim stanowisku i życzę Ci awansu na wyższą rangę.Powiedz nam co się kryje pod tym nickiem i skąd pomysł na taki?

Obawiam się ze awans odrzuciła bym, aczkolwiek milo by było ;). Skąd taki nick? Haha, sama nie wiem. Serwer 4fun + bf2 był pierwszym serwerem jaki odwiedziłam po 3letniej przerwie. Spontaniczne wpisany nick okazał się trafnym i pozostał :)

A powiedz nam czy zmieniłabyś coś na forum, albo czegoś Ci brakuje?

Zmian można by było nanieść wiele, ale jestem tu tylko do pomocy a nie do wnoszenia zmian. To temat na dłuższą rozmowę.

Dobrze, żeby Cię już tak nie męczyć przejdziemy do krótkich pytań.Jedzenie na ostro czy łagodnie?

Jak mowa o jedzeniu to łagodnie. ^^

1.6 czy CS GO?

Oczywiście, że klasyk 1.6.

Kawa czy herbata?

Kawa.

Dam Ci teraz szansę na rozśmieszenie czytelników. Znasz jakiś dobry kawał?

-masz coś do prania?
-pranie jest spoko ;)

HAHAHA :D Bociaro! Dziękuję Ci za ten wspaniały i wyczerpujący wywiad. Czy chciałabyś kogoś pozdrowić lub czy masz jakieś komentarze na temat wywiadu. Teraz możesz wszystko napisać.

Cieszę się ze moglam wszystkim przybliżyć swoją postać. Prośba do każdego z Was! Nie oceniajcie człowieka po kilku zamienionych z nim zdaniach. Mężczyźni zapamiętajcie serce kobiety to ocean tajemnic, wiec nie oczekujcie ze dowiecie sie wszystkiego ;). Z tego miejsca chciałabym pozdrowić od dawna nieobecnego a bardzo pomocnego czlowieka o nicku Szczypior. Pominąć nie mogę również Bodexa który swojego czasu poświęcił mi dużo uwagi. Dla Luza który ciągle narzeka i się złości. Dla kierasa który jest zawsze gdy go potrzebujemy. Dla każdego kto jest tu po to by nieść pomoc!. Mam nadzieje ze wywiad ze mną będzie dla wielu motywacja i przestrogą. Dziękuję.

Pięknie napisane. W takim razie ja się żegnam i do zobaczenia na forum. Cześć!

Już koniec tego oficjalnego podejścia. Podziwiam za pomysł i realizacje. Jeżeli chciałbyś kogoś do pomocy czy cus to jestem :) Cześć!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.