Skocz do zawartości

Atak ruskich na mojego csika


profek20

Rekomendowane odpowiedzi

Gram tylko i wylacznie na 4fun luzownia ffa  ale  2 dni temu zamarzylo mi sie sprawdzic czy jest jakis serwer na 1.6 z modem warcrafta zeby sobie  chwile pograc.   Znalazlem jakis ruski serw gdzie na stronie pokazywalo ze jest 26/30 osob i po wpisaniu ip w konsoli   wpierdzielil mi sie jakis rusiki wirus czy inny shit. Od tej pory    wszystkie ustawienia  zostaly przywrocone do gory nogami  i   jakies ruskie komunikaty sie wyswietalaj w konsoli. Nie mam listy serwerow  jest totalny rozpierdziel.   Najlepsze jest to ze jak odinstalowyhwuje i usuwam wszystkie pliki  a potem instaluje jeszcze raz counter-strike to za kadzym razem ponownie wladowywuja sie jakies ruskie plugini. Wie ktos moze jak zaradzic temu problemowi?

 

HVTGyWd.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tego co kojarzę to CSXguard to coś w rodzaju antycheat po stronie serwera i gracza.
podobno te pliki trzeba usunąć, żeby mieć spokój:

voice_mp3.dll
voice_mp3.asi
CSXGuard.ini

Szukaj w google pod hasłem "usuwanie csxguard"

Edytowane przez muminek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby to usunalem CSXGuard.ini ale nie pomaga . O ile wczoraj po zainstlaowaniu csika na nowo mialem caly dzien spokoj o tyle dzis po odpaleniu kompa cale ruskie dziadostwo znow sie ukazalo. Nie mam pojecia jak to wywalic. nIe wiedziaelm ze przez przypadkowe dolaczenie do jakiegos ruskie serwa mozna tyle problemow miec.  Do tego grafika mimo opena GL robi sie jak  bym gral na lapku za 50 zl.

Edytowane przez profek20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.