Skocz do zawartości

[UB ↺] Wyjaśnienie zachowania i prośba o odbanowanie


Prukwiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zwracam się z prośbą o odbanowanie mnie na serwerze 4fun. Mój nick do Prukwiarz . Pragnę przeprosić za swoje zachowanie z powodu obrazy gracza, lecz chciałem wyjaśnić że nie miałem na celu obrazić żadnego gracza tylko ogólnie druzynę ct która jest  w csie, ponieważ za nią nie przepadam, wolę grać w tt. Jednocześnie wzamian za odbanowanie obiecuję poprawę zachowania i obiecuje że sytuacja więcej się nie powtórzy. Dodam że lubię grać na waszym serwerze i bardzo proszę o pilne rozpatrzenie mojej prośby o odbanowanie. Pozdrawiam Prukwiarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

A drużyna to gracze xD bez graczy nie ma drużyny...20200728150534_1.thumb.jpg.b9ad0ecca716ceba5814d165fd627d59.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisane obrażanie rodziny... Przy pisaniu jest czas ochłonąć, tym bardziej że obraza była na sam koniec.

 

Nie mniej z powodu pokory skrócę bana do 48h, następny będzie na miesiąc jak pojawi się podobne zachowanie.

 

 

EDIT.

 

dobra... masz 24h, ale jak się spotkam z Twoim obrażaniem innych graczy to osobiście wlepię miesiąc...

Edytowane przez Klaun Szyderca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.