Skocz do zawartości

[ODRZUCONA ✘] Skarga na Caff


Umka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry:UMA

Godzina, data zdarzenia:06.08.2020 - 11:56

Mapa:de_rats_1337

Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę Caff

Opis sytuacji:  Zostałem zbanowany na tydzień przez Caff  niby za klatki , dlaczego niby ? bo ich wtedy nie miałem , nie miałem lagów , ping był spoko i tych klatek tez nie miałem . Ten gość wbił na serwer i po jednej rundzie odrazu mnie zbanował , na serwerze było z 15 osób nikt nie napisał do mnie że mam klatki . Proszę o unbana    .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz Klatki i to często gęsto tłumaczenie się pingiem to nic, dlaczego dał Ci na tyle czasu bana. 

04.08.2020 UMA STEAM_1:0:616919405 Caff ogar klatki :) 1 Dzień  page.png
31.07.2020 UMA STEAM_1:0:616919405 Caff OGAR KLATKI BO NEXT BD DLUZEJ :) 30 Minut(y) page.png

 

Ile razy można się prosić i wgl o ogarnięcie, wpisać w google.pl KLATKI CS 1.6 powody. UB będzie za 3 dni i tyle czasu masz na ogarnięcie bardzo proszę tego. Jeśli bedziesz posiadał dalej po tym czasie bany będą TYG aż to ogarniesz, antywirusa czy inne oprogramowanie które działa CI w tle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.