Skocz do zawartości

[BAN ✘] ab


stompadre

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, dziś Sobie wbiłem na serwer pograć, wbił kreglas i dał mi bana, kolejny raz za "Aktywny ban". Wbijając na serwer nie pokazywało mi się kompletnie nic związane, że mam "bana". Wbiłem teraz napisać odwołanie, wchodzę na AMXBans i widzę, że mam tam jednak ban na tydzień jest od 2020-08-05 ( http://bans.cs-luzownia.pl/ban_list.php?bid=6015 ).

Nie wiedziałem o tym kompletnie, no bo nie będę wbijać ciągle na amx i patrzeć czy mam bana..? 

Także prosiłbym o unbana z perma i zostawieniu mi 7 dni. :)

 

Poza tym dajcie jak juz bana na STEAM a nie ip :) lepiej bedzie bo 70 proc polakow ma zmienne ip 

 

=============================================================================================

 

@abc nie byłem świadomy tego bana, nie wiedziałem, że go mam. 

Edytowane przez stompadre
 JOKER XD,
Tu jest dowód Twojej niby niewiedzy że przeglądałeś temat z tygodniowym poprzednim banem ... stompadre 06.08.2020 09:06
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostałeś bana musiałeś być świadomy tego i jeżeli wchodzisz na AB to perm zasłużony. Moim zdaniem można skrócić bana do tyg ale to zależy od opiekunów a więc niech się wypowie @ProToTyp lub @Vanilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Dostajesz bana na tydzień za zachowanie, wchodzisz po tygodniu i znowu dostajesz bana na tydzień za zachowanie, wbijasz po 2 dniach wiedząc ze dostałeś bana. Według mnie nie rokujesz na poprawę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]
Werdykt: BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko, że kłamiesz z tym, że nie wiedziałeś bo dostałeś odp od jokera w poprzednim odwołaniu... 

Screenshot_20200807-131319.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.