Skocz do zawartości

[N.D. ⊗] sirossek - dust2


muminek

Rekomendowane odpowiedzi

PODEJRZANY: sirossek STEAM_0:1:558274303  
DATA: 10.08.20 +- 10:50 (według hltv czas mapy: 2020-08-10 10:02    2020-08-10 10:23)
MAPA: dust2
DOWODY: http://695313.node28.pukawka.pl/hltv-2008101002-de_dust2-1597046520-1597047780.zip
ROZPISKA: sytuacje, które rzucił mi się w oczy. Było ich na pewno więcej, wystarczy się przyjrzeć poszczególnym akcją. Strzelanie przed pojawieniem się, celownik zawsze w punkt gdy ktoś wychodził / był schowany.
- czas demka - akcja
10:45 - wyjście z gali i ładne namierzania już przez skrzynki gościa za bs.
15:00 - wchodzi na bs, przeciwnik w dole celowanie idealnie w rytm ruchu goscia w dole.
17:50 - dziwne headshoty, celownik mocno przeskoczył w momencie strzału na głowe. Było kilka takich akcji, nie wiem czy to nie wina nagrania z HLTV, ktoś bardziej doświadczony mołgby spojrzeć.

Ogólnie było jeszcze kilka akcji, wystarczy rzucić okiem. Opinia nie tylko moja nt podejrzenia tego gracza. Potem były grane 2 mapy i nagle już takiego efektu wow i wyczucia nie było u sirossek'a.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10:45 widzial typa który był n shorcie i chowa sie do bs no to wychyla wcelowany...

15:00  słyszł typa wchdozac z ct dł 2xhe to też wiedział że jest w okolicy romana

17:50 to jest demko z hltv polagoane to o udowadnianiu aima zapomnij... 

Koniec końców za mało dowodów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.