Skocz do zawartości

AWP w menu na 4fun


nik s czech snakow

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie nad pomysłem dodania AWP+deagle do menu szybkiego wybierania broni? Ułatwiło by to życie (nawet osobą które maja bind na awp) nie raz jest tak ,że mam awp kupione i chce szybko wybrać nóż i z rozpędu daje 3 i biorę broń z menu... Myślę że było by to duże ułatwienie dla wszystkich graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na serwerach 4Fun . Dla zwykłych graczy bez vipa było by to dużym uproszczeniem, dla zwykłych raczy też powinny być jakieś frykasy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zwykłych graczy jest darmowy VIP, a AWP możesz sobie kupić. Gdyby było dostępne za darmo na liście to nie była by to rozgrywka tylko wojna snajperów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z wami ,że moge kupić jak chce grać ;tylko wkurzające jest to że czasem jak juz kupie awp i chce dać szybko nóż a nie wyłączę menu broni to wciskając 3 awp przepada. Wojna snajperów ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepada?! A nie wypada ?! To musisz wyrobić sobie przyzwyczajenie, że przed kupnem AWP wciskasz np.3 i wtedy zostaje Ci darmowy DEAGLE do którego dokupujesz sobie AWP :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziemy tego zmieniac, awp jest dla vipa jeżeli komuś zależny to wystarczy kupić vipa na miesiąc a nie jest on drogi, więcej kasy wydaje się na piwo bądź co niektórzy na słodycze... ZAMYKAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak snickers pisze, kwestia przyzwyczajenia. A to ze bedziesz 2 sekundy póxniej na pozycji to na 4 fun nie ma takiego znaczenia

+ przeniose na 4fun

sorki Shved za posta pod spodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.