Skocz do zawartości

[N.D. ⊗] [ZAMKNIĘTY]AL PACINO


Japk0

Rekomendowane odpowiedzi

PODEJRZANY: AL PACINO
DATA: 15.09.2020 godzina 11:00
MAPA: de_aztec
IP/SID: # 8 "AL PACINO" 1279 STEAM_1:0:333582877 15 43:51 24
DOWODY: https://www70.zippyshare.com/v/Auq8XfZd/file.html
ROZPISKA: Co tu dużo pisać ;) Chłopak któryś dzień lata odpalony wystarczy akcja przy bramie gdzie skanuje 2razy banie i HE, 
potem skanuje caly czas po 11 bo wie gdzie. A na koncu demka widać mieso armatnie jak idzie na SHIFCIE a on PYK :) Nawet ja tak nie potrafie :<
Edytowane przez Japk0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Niczego nie skanuje przy bramie, przecież widać jak koleś przebiega za kamienie strzał w blok to normalne a koleś akurat chciał wyjść to dostał banie za 49 widać jak się zatrzymał i dostał drugą za 49 a to razem 98 więc rzut HE to normalne xD a te 11 to nic nadzwyczajnego xD byś chciał widzieć jak ja przez tą bramę wale HSy xD

 

@PIETRUCH @Ligaliero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kreglas tłumaczysz go bo to Twój brat ? On tak powiedział 😉 przecież widać że to odpal.. A co powiesz o ostatniej akcji ? Typ szedł cicho a on to wiedział ? Widzę że można grać odpalonym 👏👏 przykład dla innych 👍👏

Edytowane przez Japk0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnia akcja.... wiesz co to radar? na nim masz pozycje swoich graczy, sa tacy ktorzy mysla w przeciwienstwie do ciebie jak widac, pomysl gdzie padli i bedziesz wiedzial skad taki przebieg akcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ważne 😂 graj se odpalony to tylko przykład dla innych, że mogą grać odpaleni.

 

Szkoda tylko że temat obejrzało kilku adminów i nikt się nie wypowiedział tylko Twój brat 👏👏

Jak dla mnie temat możecie zamknąć 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
17 minut temu, Japk0 napisał:

Kreglas tłumaczysz go bo to Twój brat ? On tak powiedział 😉 przecież widać że to odpal.. A co powiesz o ostatniej akcji ? Typ szedł cicho a on to wiedział ? Widzę że można grać odpalonym 👏👏 przykład dla innych 👍👏

 

tak, to mój brat xD nie tłumaczę go, ale to demko jest słabe. a co do tego że koleś szedł cicho to co z tego skoro on już 10s wcześniej się tam z nim strzelał a nie wiem czy zauważyłeś ale idąc na tą bramę też szedł po cichu i skanował od momentu jak widać przez wejście powoli do prawej i więcej pola widział a jak się pokazał to nie był wcelowany nawet w niego i wykonał szybko ruch ze strzałem xD

 

@AL PACZYNO. a Ty się uspokój bo nie potrzebnie się unosisz.

 

  

6 minut temu, Japk0 napisał:

Dobra nie ważne 😂 graj se odpalony to tylko przykład dla innych, że mogą grać odpaleni.

 

Szkoda tylko że temat obejrzało kilku adminów i nikt się nie wypowiedział tylko Twój brat 👏👏

Jak dla mnie temat możecie zamknąć 😂

 

Jeszcze odpowiednie osoby nie podjęły decyzji a Ty już wydajesz wyrok że odpalony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za długo w to gram żeby tego nie widzieć nawet odrzutu z AK nie ma.. Dobrze poczekajmy na resztę chociaż przebieg sytuacji jest już znany 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, AL PACZYNO. napisał:

ostatnia akcja.... wiesz co to radar? na nim masz pozycje swoich graczy, sa tacy ktorzy mysla w przeciwienstwie do ciebie jak widac, pomysl gdzie padli i bedziesz wiedzial skad taki przebieg akcji. 

 

Człowiek ze wsi wyjdzie - wieś z człowieka nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Japk0 napisał:

 

Człowiek ze wsi wyjdzie - wieś z człowieka nie.

to twoje zyciowe motto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę z Tobą dyskutował jak zaczynasz wyzywać ludzi chyba Ci adrenalina podskoczyła i się boisz przecież umiesz grać więc czym się denerwujesz 😉 zostaw temat dla reszty. I nie musisz spamować 🤦🏿‍♀️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-> ZAMKNIĘTY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

 Ligaliero,
Temat zamykam bo niepotrzebny spam się robi... jutro po pracy ocenie demko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: NIEWYSTARCZAJĄCE DOWODY.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

 Ligaliero,
Demko czyste. Na azteku kazdy skanuje brame tak jak na nuke co 2 osoba skanuje budynekk przy respie tt... Nastepnym razem vez spamu czekajcie na werdykt dostaliscie obaj po ostrzezeniu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.