Skocz do zawartości

RTV na serwerze


Japk0

Rekomendowane odpowiedzi

Czego dotyczy propozycja: Ludzi namawiających do RTV

 

Dlaczego uważasz że jest to potrzebne:  Zaczyna być to wkurzające że ludzie wybierają mapę np. de_croft_final ponad 40% wyboru. Następnie wchodzi Pan "X" i namawia ludzi do RTV a ludzie wpisują czego nie rozumie. Uważam że jeżeli komuś się mapa nie podoba to niech poczeka na następną a niech nie psuje rozgrywki innym tekstami " RTV nie działa, jeszcze jedno RTV, i inne ciekawe pomysły"

Jestem za tym by wprowadzić karę za takie coś .. Nie chcesz nie grasz mapy nie grasz będą następne. Nikt nie broni wpisać RTV ale namawianie innych jest wkurzające nie da się pograć innych map od standardowych.. Sam mam mapy których nie lubię i wpisze RTV ale nie namawiam innych do tego.

 

Twój nick z gry:  Japk0

Edytowane przez Japk0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja uważam, że rtv jest dobra propozycja, ponieważ działa to na zasadzie demokracji, a co do tego, że ludzie zrobią wszystko co im każesz, no cóż.. Są ludzie i parapety :) jeśli ktoś zrobi jakaś rzeczy tylko dlatego że druga osoba go naklania to strach pomyśleć c jak bardzo można człowiekiem manipulować 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra 100% społeczności to nie dorośli tylko też dużo młodzieży więc chcą się dostosować do innych. Ale mnie osobiście to wkurza dlatego dałem taką propozycję a Wy decydujecie 😛 czekam na golabka i jego Indie 😂 i masz rację jest to dobra rzecz chodzi mi o ludzi którzy ciągle płaczą bo chcą grać DD2 czy azteca.. Alkohol też jest dobry co nie znaczy że ma pić każdy .. 😂😂

Edytowane przez Japk0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę rozumiem Japka bo nie raz katujemy praktycznie to samo a ostatnio zdarzyło mi się w weekend przegrać cały dzień i grane jest jedno w kółko macieja .RTV jest potrzebne bo czasami bez Vote'ów są tragiczne mapki lub na które może wbić 12 czy tam 13 osób a reszta spect . Trochę irytujące jest RTV gdzie gramy swierzą mapkę coś w końcu innego i leci RTV ale no niestety jak napisała @Sisters Gustlikos są ludzie i taborety i tego nie przeskoczysz niestety . Rozumiem twoje rozgoryczenie . Moim zdaniem tak zapobiegawczo powinny byc zrobionesety mieszane z mapami żeby ta mapa nie powtarzała sie np. przez 4 mapy kolejne lub wydłużyć czas bana po granej mapie . Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie wiem jakie jest teraz ograniczenie, ale swego czasu byl plugin by dana mapka nie mogla pojawic sie pezez kolejne 10map.. A ostatnio mam wraznie ze grane w kolko jest 5 map w tym dust eldo west aztek😂😂😂 kiedys tez byla opcja ze rtv mozna bylo dawac dopiero po polowie mapy czyli minimum 10min trwala maoa teraz jak wypadnie india czy inne awp to konczy sie rozgrzewka a tu juz glosowanie do zmiany.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ligalierodokaładnie . Troszkę porządku z tym przydało by się zrobić nie ukrywam ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karanie to troszke za ostry temat, ale blokada na 10 kolejnych map... zeby nie grac tego w kolko , nawet sensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram pomysł "JAPKO" nagminne nagadywanie na rtv wkurza i to jak bardzo nie mówiąc o maxie bo co niektórzy to aby mnie wk.... to robią !!! ale moglibyśmy uprzedzać graczy ze nagminne nagadywanie to kick lub wywalać takich z dopiskiem zapraszam na następną mapę za 10 min dot to zwłaszcza stałych graczy których nagadywanie nagminne znamy. Graczy mamy naprawde dużo i uważam ze szybko by się ogarnelii aby wybierać mądrze mapy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku Ludzie jest to serwer 4FUN !!! Tu decyduje większość od kiedy pamiętam, jeśli 1-4 osób wyjdzie bo jest robione RTV trudno wejdą inni. Jeśli dla was zostanie mapa a 25osób będzie chciało zmianę i wyjdą to chyba niestety wybór nawet samego właściciela jest łatwy. Ja pomysł odrzucam a co dalej oznaczam @NWN_LUZ czy niektóre pomysły z tego tematu wprowadzi lub nie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Propozycja: ODRZUCONA.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Mapy są blokowane na 7 to optymalna liczba . Testowaliśmy i był spadek graczy  bo dalej większość woli standardy . Co jakiś czas dodaje nowe mapki i wpisuje je jako pierwsze żeby łatwiej było je znaleść . Co do blokady RTV jest jeden problem jeżeli mapa będzie słaba to po 10 minutach nie będzie komu grać na serwerze .

 Ligaliero,
No wlasnie pomimo zablokowanego czarnego ekranu do wyboru nastepnej mapy ludzie dalej klikaja na pałe😂😂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  •  DIESEL zmienił(a) tytuł na RTV na serwerze
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.