Skocz do zawartości

[UB ↺] prośba o odbanowanie


prokop

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Cześć,

 

otrzymałem jednodniowego za ' notoryczne afk ', gdzie wzeszedłem na serwer, siedziałem może 3 min na spec (kończyłem obiad) i ban, na dzień.

 

Próbowałem wcześniej sobie z tym adminem wyjaśnić sytuacje moich banów (a karze mnie regularnie), ale się nie dało -  koleś się na mnie uparł, tak bynajmniej mi się wydaje.
Na pierwszą wiadomość nawet nie odpisał. Później, jak już dał głos, na pw wspominał,  że będzie mnie karał za każde afk dotkliwiej niż dotychczas, a trochę już tych banów było...
W ogóle skąd pomysł na bany za afk, no nic ale to jego interpretacja.

 

Proszę zatem o odbanowanie.

 

Pozdrawiam

Piotr

 

Edytowane przez prokop
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin

Tak, bo robisz to notorycznie i nie byłeś na spect tylko wybrałeś drużynę ale nie model przez co wisiałeś w grze jako DEAD a za każdym razem jak się pojawiasz na serwerze to grasz 1 rundę potem 3 afczysz i dostajesz kick, mijają kolejne 3 rundy wracasz na serwer i w kółko to samo, tydzień temu wyjaśniłem ci bo nic złego w tym nie widzisz jak siedzisz na afk a cały team szuka cię po całej mapie nie wiedząc że jesteś afk co prowadzi do zgłoszeń na U@ że jesteś afk i ludzie czekają zamiast zacząć nową rundę bo jeden egoista sobie chce w grze postać i zjeść obiad... kpisz sobie? zjedz potem przyjdź grać a nie robisz z siebie ofiarę. I zdania nie zmienię, znów wrócisz i dalej będziesz afczył wkońcu dostaniesz na tydzień potem na miesiąc aż w końcu na stałe bo ja nie wchodzę do gry po to, żeby słuchać co chwilę zgłoszeń że znów afczysz a jak jest pełen serwer to zajmujesz slota. Mam admina ale też jestem graczem a twoje zachowanie jest żałosne a kara adekwatna do zachowania skoro dostałeś wcześniej krótsze a i tak tego nie rozumiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się, iż życzyłeś sobie rozmowy ze mną, wiec po co się udzielasz, masz rozdwojenie jaźni...?


Opisałeś zgodnie z prawdą -  byłem w trakcie wyboru modelu, wiec w grze nie afczyłem (na serwerze było ok 20 osób).

Rozumiem, że dziś również ktoś Ci zgłosił, że zajmuje slota,afcze czy co tam jeszcze sobie wymyślisz...

Zwróć proszę uwagę, że chwile zajęło Ci znalezienie pretekstu na danie mi bana, nadużywasz swoich praw i tyle, co z resztą potwierdzasz w poście powyżej.
Reszta wyssana z palca, jaki to ja jestem zły, a Ty wspaniały i dobrotliwy szeryf serwera....


Jak Ci napisałem, rozmowa z Tobą to żadna przyjemność, więc dyskutował nie będę,
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Junior Admin
6 minut temu, prokop napisał:

Zdaje się, iż życzyłeś sobie rozmowy ze mną, wiec po co się udzielasz, masz rozdwojenie jaźni...?

 

ty masz naprawdę problemy z czytaniem ze zrozumieniem (pisaniem też co widać po tym wpisie)... nie masz mi pisać na PRV skoro nie rozumiesz co ci się tłumaczy....

 

46 minut temu, prokop napisał:

wzeszedłem na serwer, siedziałem może 3 min na spec

 

8 minut temu, prokop napisał:

Opisałeś zgodnie z prawdą -  byłem w trakcie wyboru modelu, wiec w grze nie afczyłem

 

to byłeś na spect czy udawałeś że jesteś w grze? jeśli ja mam rację skoro opisałem zgodnie z prawdą to ty kłamiesz...

 

9 minut temu, prokop napisał:

Rozumiem, że dziś również ktoś Ci zgłosił, że zajmuje slota,afcze czy co tam jeszcze sobie wymyślisz...

Zwróć proszę uwagę, że chwile zajęło Ci znalezienie pretekstu na danie mi bana, nadużywasz swoich praw i tyle, co z resztą potwierdzasz w poście powyżej.

 

nie, uprzedziłem fakt, wbiłeś na serwer zacząłem cię obserwować a w związku z tym, że znów zachowywałeś się tak jak ostatnio po chwili dostałeś bana i nie szukałem pretekstu tylko sprawdzałem czy wyciągnąłeś wnioski z wyjaśnień na PRV... jak widać... NIE...

 

11 minut temu, prokop napisał:

Reszta wyssana z palca, jaki to ja jestem zły, a Ty wspaniały i dobrotliwy szeryf serwera....

 

zły nie jesteś, ale twoje zachowanie jest niewłaściwe co ci tłumaczę cały czas ale ty i tak tego wciąż nie rozumiesz... jesteś głupi?

 

13 minut temu, prokop napisał:

Jak Ci napisałem, rozmowa z Tobą to żadna przyjemność, więc dyskutował nie będę,

 

to po co do mnie piszesz? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wystarczy już tej dyskusji wydaję mi się :) Poczekajcie na Opiekuna servera, który zadecyduje co dalej :) @Vanilla @ProToTyp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kreglas napisał:

jesteś głupi?


Kręglas, grzeczniej trochę. Adminowi nie wypada tak się zwracać do gracza. Masz zachować klasę, choćby skały srały, a mury pękały. 

Poniosło Cię trochę z tym banem. Oczywiście - prokopa kojarzę z ciągłym byciem AFK (wybacz - @prokop), ale żeby dać bana na DOBĘ za takie coś? Poważnie..? Oczywiście ściągam bana; zaznaczam, że za takie występki możecie banować do godziny max. - nie popadajmy w paranoję. 

Podajcie sobie rączki, pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Werdykt: SKRÓCONY BAN.

 

Wiadomość wygenerowana automatycznie.

Z poważaniem,

Administracja CS-LUZownia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.