Skocz do zawartości

Skarga


ja ci HEDA a ty DEDA

Rekomendowane odpowiedzi

Nick podczas gry: WYJASNIC CIE?
Godzina, data zdarzenia: Teraz
Mapa: css_cache_go
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: TaZeK
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie mam
Opis sytuacji: Więc tak gram sobie gram i napisałem do apsik dasz mi chociaż 4klucze za tego bayoneta chciałem 8 po krótkim czasie dostałem bana za żebranie, nie dość ze ten Apsik mnie oszukał to jeszcze ja bany dostaje bo 1H admin nawet nie wiedział o co chodzi ale dał bana... Napisałem skargę na tego apsika to ktoś ją usunął ale screena nadal mam, że mu dałem bayoneta a on wyszedł z serwera.
Dowody, świadkowie zdarzenia: [url]http://www77.zippyshare.com/v/BzLQ3Qs1/file.html[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten TaZeK mi caly czas gada ze gram na haxach, mam niezłą beke z niego xD

[COLOR="#008000"]Nie wnosisz nic do tematu, więc proszę bez zbędnych postów i komentarzy :D
SNICKERS [/COLOR]

Edytowane przez SNICKERS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwisz sie skoro wchodzisz na serwer, i piszesz odrazu dajcie te 4 klucze albo dajcie jeden klucz proszę proszę... .To twoje pisanie w dodatku zdarza sie że klniesz połowa z was jest młoda i nie potrafi chyba czytać, powtarza sie wam po kilka razy a wy dalej swoje w dodatku handlujecie przez mikrofon gdzie wyrażnie jest zakazane.A ty faken w swoim czasie przekonamy sie czy naprawdę jesteś czysty według mnie dobrze potrafisz konfigurować czity, druga rzecz którą ci napisze tu to jest to że ja mam przegrane 90 godzin pomyśl se ze gram w tą gra z przerwami 15 lat nie było kiedyś stema grało sie bez. To wszystko a jeszcze jedno przpominam że nie będe tolerował jak dzieci klną na czacie i sie nie szanują i w dodatku nie słuchają będe kikował a w najgorszym wypadku banował.

POLECAM ZAPOZNANIE SIE Z REGULAMINEM TEGO SERWERA ADMINISTRACJA NIE ODPOWIADA ZA WYMIANE WY DAJECIE SOBIE TE SKINY I SKORO KRADNECIE SOBIE SKINY TO JEST WASZ PROBLEM DROPIĆ JE SAMEMU A NIE ŻEBRA C I KRAŚĆ NIC NIE WARTE SKINY

Edytowane przez TaZeK
nie dokończenie tematu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='TaZeK']Dziwisz sie skoro wchodzisz na serwer, i piszesz odrazu dajcie te 4 klucze albo dajcie jeden klucz proszę proszę... .To twoje pisanie w dodatku zdarza sie że klniesz połowa z was jest młoda i nie potrafi chyba czytać, powtarza sie wam po kilka razy a wy dalej swoje w dodatku handlujecie przez mikrofon gdzie wyrażnie jest zakazane.A ty faken w swoim czasie przekonamy sie czy naprawdę jesteś czysty według mnie dobrze potrafisz konfigurować czity, druga rzecz którą ci napisze tu to jest to że ja mam przegrane 90 godzin pomyśl se ze gram w tą gra z przerwami 15 lat nie było kiedyś stema grało sie bez. To wszystko a jeszcze jedno przpominam że nie będe tolerował jak dzieci klną na czacie i sie nie szanują i w dodatku nie słuchają będe kikował a w najgorszym wypadku banował.

POLECAM ZAPOZNANIE SIE Z REGULAMINEM TEGO SERWERA ADMINISTRACJA NIE ODPOWIADA ZA WYMIANE WY DAJECIE SOBIE TE SKINY I SKORO KRADNECIE SOBIE SKINY TO JEST WASZ PROBLEM DROPIĆ JE SAMEMU A NIE ŻEBRA C I KRAŚĆ NIC NIE WARTE SKINY[/QUOTE]

Przepraszam bardzo, ale nie jestem młody fakt może sępie te klucze ale dziś rano nie! teraz kręcisz a te 4klucze za kosę jakbyś chciał wiedzieć bo się wymieniałem... szczerze nie wiedziałeś nawet o co chodzi a bana dałeś... i nie pisałem dajcie tylko daj
Dajcie a daj to co innego... ;) no i co nie mogę klnąć nie którzy na Y@ spamią brzydkimi słowami... a ty TaZeK nie jesteś święty też nie dawno klnąłeś przez mikro w ogóle dużo razy przeklinałeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie wspieram handlu internetowego tym bardziej w cs'ie czy na serwerach. Druga sprawa prosiłbym opiekuna aby zajął się ową sytuacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name='ja ci HEDA a ty DEDA']Nick podczas gry: WYJASNIC CIE?
Godzina, data zdarzenia: Teraz
Mapa: css_cache_go
Admin/Gracz na którego chcesz złożyć skargę: TaZeK
IP/SID Admina/Gracza na którego chcesz zgłosić skargę: nie mam
Opis sytuacji: Więc tak gram sobie gram i napisałem do apsik dasz mi chociaż 4klucze za tego bayoneta chciałem 8 po krótkim czasie dostałem bana za żebranie, nie dość ze ten Apsik mnie oszukał to jeszcze ja bany dostaje bo 1H admin nawet nie wiedział o co chodzi ale dał bana... Napisałem skargę na tego apsika to ktoś ją usunął ale screena nadal mam, że mu dałem bayoneta a on wyszedł z serwera.
Dowody, świadkowie zdarzenia: [url]http://www77.zippyshare.com/v/BzLQ3Qs1/file.html[/url][/QUOTE]

[B]Administracja nie ponosi odpowiedzialności które zachodzą na serwerze. Dostałeś bana za spamienie oraz nadużywanie mikrofonu.
[I][U][SIZE=7][COLOR="#FF0000"]Zamykam temat.[/COLOR][/SIZE][/U][/I][/B]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.