Skocz do zawartości

[UB ✔] UNBAN LEPRO 3


Lepro

Rekomendowane odpowiedzi

siema dalej w formie jestem 

https://megawrzuta.pl/download/73010fd75acf66d4e379717249229b35.html

@Undee_Beatz

 

Edytowane przez Lepro
POPRAWILEM SCREENY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lepro napisał:
NICK: Lepro(.;
 
MAPA: de_nuke
 
DATA: 28.11.2020
 
POWÓD: Wrzuc screeny na CS-LUZownia.pl
 
WYCINEK:


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Undee_Beatz[ELK]. 
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : Lepro ( . 
[AMXBans] Powod : ' Wrzuc screeny na CS-LUZownia.pl ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ www.Cs-LUZOWnia.pl 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 151326200 ' 
[AMXBans] Twoje IP : '  ' 
[AMXBans] =============================================== 


 

siema dalej w formie jestem 

https://megawrzuta.pl/download/73010fd75acf66d4e379717249229b35.html

@Undee_Beatz

 

cieszy mnie Twoja forma ...  i kolegi Adama :)  ale ja mam szufle , ktorą dorzucam  "DO PIECA "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Undee_Beatz napisał:

cieszy mnie Twoja forma ...  i kolegi Adama :)  ale ja mam szufle , ktorą dorzucam  "DO PIECA "

"siema dalej w formie jestem" chodzi o to ze codziennie mam bana,
a twoje slowa "DO PIECA" nie rozumiem co masz na mysli
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lepro napisał:

"siema dalej w formie jestem" chodzi o to ze codziennie mam bana,
a twoje slowa "DO PIECA" nie rozumiem co masz na mysli
 

juz Tobie tłumacze : Mądrość w najwęższym znaczeniu to umiejętność podejmowania uzasadnionych decyzji, które w dłuższej perspektywie przynoszą pozytywne rezultaty. W innym ujęciu można powiedzieć, że mądrość to umiejętność praktycznego wykorzystywania posiadanej wiedzy i doświadczenia.

 

a Ty z kolegą Adamem , wiesz doskonale o co chodzi . o de mnie to byloby na tyle ;)    Góra sie zajmie najwazniejszym faktem.

 

1.1. Zakaz używania skryptów czy wspomagaczy (także własnych modeli ułatwiających rozgrywkę).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Undee_Beatz napisał:

juz Tobie tłumacze : Mądrość w najwęższym znaczeniu to umiejętność podejmowania uzasadnionych decyzji, które w dłuższej perspektywie przynoszą pozytywne rezultaty. W innym ujęciu można powiedzieć, że mądrość to umiejętność praktycznego wykorzystywania posiadanej wiedzy i doświadczenia.

 

a Ty z kolegą Adamem , wiesz doskonale o co chodzi . o de mnie to byloby na tyle ;)    Góra sie zajmie najwazniejszym faktem.

 

1.1. Zakaz używania skryptów czy wspomagaczy (także własnych modeli ułatwiających rozgrywkę).

Udowodnij mi ze mam skrypty, i jak sam widzisz zadnych modeli nie mam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lepro napisał:

Udowodnij mi ze mam skrypty, i jak sam widzisz zadnych modeli nie mam ;)

 

tu nie trzeba dużo udowadniac :  97% graczy ... nie umie zrobic  ABH , czy SGS ....   latasz z kolegą Adamem po mapie jak szalony  lucky luck  . gdaie takie rzeczy do zrobienia są wręcz " nierealne ' bo nie zaliczacie sie do tych 3% graczy , ktorzy to potrafia naprawde  manualnie zrobic . 

 

  ja od siebie zamykam temat . bo dalsza dyskusja nie jest potrzebna . Demko wszystko przedstawia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Undee_Beatz napisał:

 

tu nie trzeba dużo udowadniac :  97% graczy ... nie umie zrobic  ABH , czy SGH ....   latasz z kolegą Adamem po mapie jak szalony  lucky luck  . gdaie takie rzeczy do zrobienia są wręcz " nierealne ' bo nie zaliczacie sie do tych 3% graczy , ktorzy to potrafia naprawde  manualnie zrobic . 

 

  ja od siebie zamykam temat . bo dalsza dyskusja nie jest potrzebna . Demko wszystko przedstawia .

no proste ze "KAZDY JEST W TYM 97% I NIE MA WYJATKOW" czekam na odpowiedz innych adminow bo ty mi w niczym nie pomozesz, widac ze nigdy nie widziales kogos kto potrafi "to zrobic" pograj na rosyjskich serwerach to zobaczysz prawdziwych kotow

edit: to nawet nie jest SGH, widac jak sie znasz :x

Edytowane przez Lepro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zes tera dojebal XDDDDDDDDDDDDDDDD

od kiedy masz admina  undee

Edytowane przez AdamPOLSKA
 Vanilla,
Nikt Cię nie prosił o zdanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ moge dopowiedziec ze adam ma 10k godzin w csie 1.6 ja mialbym podobna ilosc jakbym od zawzse na steamie gral

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

Film z dźwiękiem nam wiele wyjaśnił.  Jak dla mnie obaj do zbanowania. Wole zbanować dwóch cwaniaków niż stracić 30 graczy którzy odejdą, bo nie wywalimy tych co grają na scryptach i psucia dynamikę gry. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, GiboN napisał:

DZIWNE no zobacz, gra typa co pierwszy raz gra w csa a gra goscia co gra 10k godzin w csa sie rozni nie sadzisz?

@ProToTyp udowodnij mi ze mam skrypty na ten skok okej? Moge ci udostepnic i sam bedziesz sobie przegladal moge przeinstalowac gre i dalej bede potrafil to zrobic czaisz? Jezeli mi udowodnisz ze mam ten jebany skrypt na to nawet juz sie nie bede staral o unbana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie ze sie wypowiem kolejny raz bo to mój ziomek .......

Nie wiem albo zmiencie adminów na 4fun albo nie wiem patrzcie co sie dzieje bo kurwa dajecie bany a nie wiecie co to jest tak naprawde :) Pozdro dla kumatych :) 

Brawo dla unde jakby mu ktoś nie powiedział to by nawet nie wiedział jak sie pisze sgs i nawet nie wie co to jest, a kazdy wie jak napisał :) SGH co to jest nowy scrypt czyżby czy jakiś czit :) 

Pozdrawiam przetestujcie adminów Proszę bo nie wytrzymam :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Opiekun Serwera [4FUN]

"zamiatam" Nie znam ciebie więc twoje zapewnienia nic nie znaczą. Na filmie z głosem ewidentnie zwrócił uwagę na fakt że go Gibon obserwuje, poza tym komunikują się ze sobą i obydwaj mają takie wspaniałe umiejętności . Nie wieże w taka ilość przypadków jednocześnie. Wolę odjebać dwóch i mieć spokój na serwerze bo przez ich nieczystą grę odejdzie mi z serwera 20-30 dobrych graczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ProToTyp napisał:

"zamiatam" Nie znam ciebie więc twoje zapewnienia nic nie znaczą. Na filmie z głosem ewidentnie zwrócił uwagę na fakt że go Gibon obserwuje, poza tym komunikują się ze sobą i obydwaj mają takie wspaniałe umiejętności . Nie wieże w taka ilość przypadków jednocześnie. Wolę odjebać dwóch i mieć spokój na serwerze bo przez ich nieczystą grę odejdzie mi z serwera 20-30 dobrych graczy.

Jak sądzisz twój wybór 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ProToTyp napisał:

"zamiatam" Nie znam ciebie więc twoje zapewnienia nic nie znaczą. Na filmie z głosem ewidentnie zwrócił uwagę na fakt że go Gibon obserwuje, poza tym komunikują się ze sobą i obydwaj mają takie wspaniałe umiejętności . Nie wieże w taka ilość przypadków jednocześnie. Wolę odjebać dwóch i mieć spokój na serwerze bo przez ich nieczystą grę odejdzie mi z serwera 20-30 dobrych graczy.

Powiedz kto ci odszedl z serwera, "wieże xd" Odjebac 2 typow spoko ale za co ty chcesz mnie odjebac, wez mnie sprawdz gosciu a nie pierdolisz jakies kocopoly juz mnie to kurwa nudzi, ze jakies kurwa pierwsze lepsze osoby z brzegu dostaja wysokie rangi. Tez z tym skryptem sie dojebaliscie i tak samo do tego video z glosem prawda zwrocilem uwage ze gibon mnie oglada albo kogos innego ale nikogo na serwerze nie ma kto sie wyroznia bo tacy ludzie ci sie trafili na serwer ale zas jak wejdzie ktos czym sie wyroznia TO TRZEBA GO WYJEBAC

Nie dopisujcie mi * NIE PRZEKLINAJ * bo juz troche za duzo tego sie naoogladalem i juz mi sie znudzilo pisac "poprawnie"

Edytowane przez Lepro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcąc - nie chcąc, muszę zachować obiektywną postawę. Temat tyczy się zrobionych screenów i tego się tutaj trzymamy - zrobione fotki są czyste, w związku z czym daję UB. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.