Skocz do zawartości

[N.D. ⊗] czit


p3t4pl@gmail.com

Rekomendowane odpowiedzi

demo widac jak kule leca w modele a mierzone obok pestkowe hedy dosc czeste rozumiem ze ktos dobrze gra. troche dziwnie zachowuje sie celownik mniej wiecej wszystkim ucieka przedewszytskim do gory a jemu w bok. do oceny admina.

nick COLOMBO

'STEAM_0:0:2798972'

colo.dem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1runda

Dojechał respa zabił tego jednego potem schował ak by szybciej dojechać wyciąga ak i strzela jak już mu wychylają we 3 widac to na 1/2

2 runda

znów dojazd anarchia zwykłe full auto na top midzie potem zabija afk i tu dziwna akcja co prawda wiedział że jeden został n zielonym bo widział go nim dostał flesza ale idealny aimlock przez teksturę 

3 runda 

dojazd mida widział skracającego na zielone, potem ten kill na kciaju, ale dla mnie czysty typ poprostu jak skacze to nabiera prędkość ruszając prawo lewo zobacz skakanie wczesniej moment... Typ normalnie sprawdza pozycje np chwile przed kicajem na lewo od tej bramy resp tt

4 runda czysto

 

Jak dla mnie za mało na bana :)

edit

ten skan w dolnej skrzyni to miał info że typo był górna spr nie am to uznał że jest w dolnej + słyszał strzały to puścił spreya z ak i taki rozrzut jak na moje 

 

Edytowane przez Ligaliero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.